Afera z Wojewódzkim i Chylińską. Gwiazdor TVN zaczepił dawną koleżankę

6

Między Kubą Wojewódzkim i Agnieszką Chylińską lecą iskry! I na pewno nie są to iskry wzajemnej sympatii. Znów zrobiło się bardzo gorąco, bo popularny showman postanowił dolać oliwy do ognia. Gwiazdor zaczepił dawną koleżankę.

Afera z Wojewódzkim i Chylińską. Gwiazdor TVN zaczepił dawną koleżankę
Kuba Wojewódzki, Agnieszka Chylińska (AKPA)

Niedawno Kuba Wojewódzki zarzucił brak lojalności Agnieszce Chylińskiej i Małgorzacie Foremniak. Słowa showmana rozpętały potężną burzę. Oczywiście obie celebrytki zareagowały na wypowiedź gwiazdora.

Najwidoczniej jednak Kubie jeszcze jest mało. W kolejnym odcinku swojego programu nawiązywał bowiem do programu "Mali giganci", gdzie współpracował z Chylińską. Nie powstrzymał się przed tym, by o niej wspomnieć.

Ładnych parę lat temu robiłem taki program "Mali giganci" z Agnieszką Chylińską, którą pozdrawiam serdecznie - powiedział Wojewódzki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Paulina Krupińska o nowojorskiej premierze "Sukcesji": "Chcieliśmy pozostawić po sobie dobre wrażenie"

Na tym zakończył wątek. Jak widać, nie widzi większego problemu w aferze, którą niedawno rozpętał. Kolejnym wspomnieniem o Chylińskiej mógł natomiast tylko dolać oliwy do ognia.

Kuba Wojewódzki tymi słowami wywołał burzę

Ogromnym echem odbiły się słowa Wojewódzkiego o koleżankach z "Mam talent".

Jak ja zadzwoniłem do Agnieszki i do Gosi z informacją, że odchodzę z "Mam talent", to obie powiedziały: "Odchodzimy z tobą!". A jak było później, to chyba wiemy. Nie wierzę w taką lojalność! - grzmiał na antenie TVN-u.

Co na to zaczepione gwiazdy? "Kuba zrezygnował z własnej woli, nie została wyrządzona nikomu żadna krzywda, to skąd pomysł o tym, że mamy odchodzić hurtem. Nawet nie poinformował nas o swojej decyzji, tym bardziej jestem zażenowana jego wypowiedzią" - przekazała Małgorzata Foremniak na Instagramie.

Riposta od Agnieszki Chylińskiej też nadeszła błyskawicznie. "O twoim odejściu z programu Mam talent dowiedziałam się z mediów. Ani się chłopie ze mną nie pożegnałeś, ani nie powiedziałeś dlaczego. Dlatego - zarzucając mi nielojalność - po ludzku kłamiesz. Przychodziłam do twojego programu na wyraźne twoje zaproszenie. Wtedy było wszystko cacy, bo miałeś fajną oglądalność i tak bardzo mnie lubiłeś" - napisała.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić