"Ale czy wybaczyłem?". Marcin Hakiel wymownie o rozwodzie z Cichopek

11

Wielkim szokiem była informacja o rozwodzie Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek. Gdy emocje już opadły, tancerz udzielił wywiadu, w którym mocno uzewnętrznił się na temat rozpadu małżeństwa. Jego słowa są niezwykle wymowne.

"Ale czy wybaczyłem?". Marcin Hakiel wymownie o rozwodzie z Cichopek
Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel (AKPA)

Uczucie między Katarzyną Cichopek i Marcinem Hakielem narodziło się w 2005 roku. Trzy lata później para wzięła ślub. Zakochani doczekali się dwójki dzieci: Adama i Heleny.

Wydawało się, że tworzą świetną rodzinę. Wszystko zmieniło się 11 marca 2022 roku. Wówczas Kasia i Marcin ogłosili rozstanie. 25 sierpnia 2022 roku doszło natomiast do rozwodu tej pary.

Katarzyna Cichopek zaczęła sobie układać życie z Maciejem Kurzajewskim. Marcin Hakiel związał się natomiast z tajemniczą Dominiką.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Caroline Derpienski o relacji z matką. "Powiedziała, że nie zasługuję na milionera i życie w Miami"

Ostatnio tancerz udzielił wywiadu dla "Wprost". W trakcie tej rozmowy wyznał, że rozwód z Kasią Cichopek odbił się zarówno na nim, jak i na dzieciach. - Rozwód jest na drugim miejscu - zaraz po śmierci - w skali trudności radzenia sobie z nim, a szczególnie taki, który napotkał nas z zaskoczenia - podkreślił.

Trochę było mi żal tego zakończenia, że po 17 latach bycia razem nie usiedliśmy i sobie pewnych rzeczy nie powiedzieliśmy, no ale czasem tak jest, że życie samo buduje scenariusze. Ja na pewno odpuściłem. Odpuściłem i stwierdziłem, że nie będę do tego wszystkiego, co tam się działo, wracał. Ale czy wybaczyłem? Dobre pytanie. Nie wiem. Nie potrafię chyba odpowiedzieć - dodał.

Marcin Hakiel: Żyjmy i dajmy żyć innym

Celebryta wyraźnie dał do zrozumienia, że rozstanie z Kasią Cichopek mocno na niego wpłynęło.

Miałem taki moment, że po tym wszystkim było mi trudniej na nowo zaufać. Ale z drugiej strony pomyślałem później: dlaczego miałbym teraz wszystkich dookoła, czy tych najbliższych, o coś podejrzewać? Na pewno lepiej jest wiedzieć niż nie wiedzieć, jak coś się dzieje w twoim życiu… I generalnie myślę, że niech każdy dalej będzie szczęśliwy. Żyjmy i dajmy żyć innym - podsumował.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić