Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
HNM
|

Szczere do bólu wyznanie Artura Barcisia o "Tańcu z gwiazdami". "Masa upokorzeń"

31
Podziel się

Artur Barciś opowiedział o swoim występie w "Tańcu z gwiazdami" przed laty, w 2010 roku. Przyznał, że występ wiązał się z "masą upokorzeń" i olbrzymim stresem.

Szczere do bólu wyznanie Artura Barcisia o "Tańcu z gwiazdami". "Masa upokorzeń"
Artur Barciś w "Tańcu z gwiazdami" (AKPA)
bEKWmiSt

Artur Barciś w swoim szczerym wyznaniu na łamach Plejady poruszył wątek "Tańca z gwiazdami", w którym wystąpił w 2010 r. Wyznał, że pieniądze, które otrzymał za występ, nie były warte tego, co przeżył w programie.

Wydawało mi się, że to będzie przygoda, taki żart. A to była ciężka praca, po 7 godzin dziennie. Do tego ogromny wysiłek fizyczny, potworny stres i masa upokorzeń. Odzwyczaiłem się już od tego, żeby ktoś mi mówił, że jestem beznadziejny i stawiał mi trójkę. Oczywiście, to była też dla mnie lekcja pokory. Jednak czasami te oceny były mocno niesprawiedliwe - opowiadał (Plejada).

Aktor opowiedział jedną z sytuacji, która najwyraźniej zabolała go najbardziej i którą najmocniej zapamiętał. Związana była z jego ostatnim tańcem w programie.

bEKWmiSv
Pamiętam, jak tańczyłem swój ostatni taniec. Wiedziałem już wtedy, że w kolejnych odcinkach nie wystąpię, bo pękła mi kość w stopie. Na dodatek, podczas schodzenia po schodach, ta kość się złamała. Miałem założoną blokadę, żeby mnie nie bolało i żebym mógł zatańczyć. I przez to, że nie czułem bólu, zbiegłem po schodach i wtedy ta kość strzeliła. Nie wiem, jak udało mi się wystąpić. Tym bardziej, że tańczyliśmy wtedy trudną rumbę. Łzy leciały mi z bólu. Za każdym razem robiąc krok, stawałem na żelaznym gwoździu. Po występie usłyszałem od pani Iwony Pavlović, która wiedziała o mojej kontuzji, że rumby to ona w moim tańcu nie widziała - powiedział, ze smutkiem w głosie (w rozmowie z Michałem Misiorkiem).

"Łzy leciały mi z bólu". "Nie było warto"

Artur Barciś źle wspomina udział w "Tańcu z gwiazdami". Na koniec stwierdził, że choć otrzymał wynagrodzenie za uczestnictwo, to jednak żadne pieniądze nie są warte takich doznań emocjonalnych.

Poczułem się, jakby ktoś napluł mi w twarz. I to są tego rodzaju upokorzenia, które nie są warte ani tych pieniędzy, ani tej przygody - powiedział aktor (Plejada).
bEKWmiSB

Mimo wszystko warto dodać, że nie wszystkie gwiazdy i celebryci tak gorzko oceniają występ w "Tańcu z gwiazdami". Część uczestnictwo w programie sobie chwali, a niektórzy nawet uznają je za "przygodę swojego życia", jak choćby Julia Pogrebińska, której poczynania oglądać mogliśmy w Polsacie w 2015 roku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEKWmiSW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(31)
Telex
miesiąc temu
Nikt nie ujmuje panu jako aktorowi,po prostu taniec panu nie wyszedł i nie ma co się uskarżać nad sobą.
jo2
miesiąc temu
on myślał że TZG to na serio, ech ci aktorzy.... powiem Ci jedno Artur.... ciesz się że żyjesz... tyle lat dusił to w sobie, wzruszyła mnie twoja historia... kolejny pajac.. aktor znaczy..
Nie rozumiem�...
miesiąc temu
Nie rozumiem. To po jaka cho***re tam pan szedł. Przecież od razu wiadomo że to są "cieżkie" treningi.Dla osób którzy nie trenują tańca to coś nowego a tu w krótkim czasie trzeba opanować kilka układów. I co nie wiedział pan o tym jak się pan decydował? Uwielbiam pana jako aktora a Moim zdaniem trochę za późno na takie refleksje i żale. Lepiej pewne sprawy puścić w niepamięc i wogule o nich nie wspominać. Tak byłoby z klasą a tak wyszło jak wyszło. Najpierw wszystkie " gwiazdy" się cieszą zachwalają jaki to cudowny program jaka przygoda w ich życiu a później że nie było warto. No ale żadna ze mnie gwiazda to pewnie się nie znam.
bEKWmiSX
Zapalka
miesiąc temu
Miękka faja i tyle. Nie chodzi o kontuzje
Magda
miesiąc temu
Każdy kto ogląda TZG wie w czym rzecz.Będąc ceniącym się aktorem nie wystawiałabym się na ewentualne pośmiewisko i krytykę.Ale cóż,kasa się liczy.Pytanie, czy kasa za wszelką cenę?
Mój Nick
miesiąc temu
A tak wogóle to kto to jest???
Ola
miesiąc temu
Wiedział gdzie idzie i co będzie robił. Wtedy kasa się zgadzała. Trzeba zaistnieć wszędzie tego pana pełno.
Martyna
miesiąc temu
Panie Arturze jest Pan aktorem i to dobrym aktorem. Dzis niestety liczy się kicz i prawdziwe wartości umierają. Wychowankowie prawdziwej sztuki powinni odmawiać udziału w takich niszowych produkcjach. A publiczność powinna mieć bardziej wyrafinowane gusta i nie tworzyć patocelebrytów. Jaka publiczność takie programy. Narodzie Polski obudź się już czas.
Jurorka
miesiąc temu
Podziwiam Pana Barcisia za kondycję fizyczną i sprawność Jego występ w Zemście powalający! A co do pani Pavlović nadaje się na hejterkę Słowa ranią warto więc ugryźć się w język zamiast udowadniać swoją prawdę
helper
miesiąc temu
Kij z bólem aby kasa się zgadzała
Nemeczek
miesiąc temu
Jak tańczył do bani, to co miała powiedzieć? Gwóźdź w stopie nie ma tu znaczenia.
Nemeczek
miesiąc temu
Łzy leciały mi z bólu. Mi przeważnie płyną z oczu
Gościu
miesiąc temu
Najwyraźniej cierpi na brak kasy więc musi o sobie przypomnieć.
bEKWmiSP
Polak
miesiąc temu
Nie płacz bekso.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić