Barbara Kurdej-Szatan ma nową fuchę. "Robimy wspólny biznes"

63

Barbara Kurdej-Szatan nabiera wiatru w żagle po potężnym kryzysie wizerunkowym, który wywołała na własne życzenie. Celebrytka nawiązała współpracę z Sandrą Kubicką i razem będą rozwijać biznes.

Barbara Kurdej-Szatan ma nową fuchę. "Robimy wspólny biznes"
Barbara Kurdej-Szatan (AKPA)

O skandalu wywołanym przez Basię Kurdej-Szatan słyszeli chyba wszyscy Polacy. Doszło do niego w ubiegłym roku, podczas kryzysu uchodźczego na granicy z Białorusią.

Celebrytka ostro skrytykowała funkcjonariuszy Straży Granicznej. Absolutnie nie przebierała w słowach. Użyła nawet wulgaryzmów, co odbiło się szerokim echem w mediach głównego nurtu. Gwiazda musiała ponieść konsekwencje.

Kilka miesięcy po tym skandalu Kurdej-Szatan odbudowuje pozycję w show-biznesie. Ostatnio postanowiła spróbować swoich sił w roli... bizneswoman!

Kubicka i Kurdej-Szatan łączą siły

Barbara Kurdej-Szatan i Sandra Kubicka zdecydowały się na wspólne prowadzenie biznesu. Partnerka Barona poinformowała o wszystkim za pośrednictwem Instagrama.

No cześć, wspólniczko! Połączył nas taniec, który zamienił się w przyjaźń, a teraz robimy wspólny biznes! Uwielbiam Basię za jej ciepłe serce, za to, że jest zawsze uśmiechnięta, jest świetną mamą i żoną, a najbardziej uwielbiam ją za to, że na nią zawsze można liczyć. Witamy na pokładzie. Będzie super! - napisała Sandra.

O co dokładniej chodzi? Okazuje się, że Kurdej-Szatan zaangażowała się w działalność firmy Sandra's Choices, którą stworzyła właśnie Kubicka. Produkuje ekologiczne kosmetyki, a także naturalne środki czystości.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Małgorzata Rozenek wspomina bal charytatywny Omeny Mensah: "To była symboliczna kwota"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić