Beata Tadla mocno się otworzyła. Szczere słowa o małżeństwie

16

W lutym bieżącego roku Beata Tadla wzięła trzeci ślub. Po blisko roku małżeństwa postanowiła mocno się otworzyć. Opowiedziała o szczegółach aktualnego związku.

Beata Tadla mocno się otworzyła. Szczere słowa o małżeństwie
Beata Tadla (AKPA)

Beata Tadla obecnie jest żoną Michała Cebuli. Teraz postanowiła nieco więcej powiedzieć o tym małżeństwie. Na pytanie o to, jak jej się wiedzie, odpowiedziała z przekonaniem.

Z każdym dniem jest tylko lepiej! Może dlatego, że zaczęliśmy inaczej niż większość par? - powiedziała dziennikarka w rozmowie z "Twoim Imperium".

Co miała na myśli? Chodzi o to, że krótko po zaręczynach ona i Michał trafili na kwarantannę. Następnie w całym kraju wprowadzony został lockdown.

Lockdown ich umocnił

Okazuje się, że lockdown wpłynął na nich bardzo pozytywnie. Para dzięki niemu wzmocniła swoją więź. Zakochani zrozumieli, że można cieszyć się z przyziemnych, prostych rzeczy.

Dużo rozmawiamy, uwielbiamy też wspólne wieczory przy kominku, spacery. I jesteśmy kinomaniakami. Lubimy też przygotowywać razem posiłki i długo siedzieć przy stole. Gdy się udaje - to wyjeżdżamy na weekendy, aby gdzieś blisko natury naładować baterie. Ale także po to, żeby spotkać się z bliskimi - dodała Tadla.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić