Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
oprac.
|

Bieniuk o życiu bez Ani Przybylskiej. Wspomina najgorszy dzień

6
Podziel się:

- Jeszcze pół roku po śmierci Ani spaliśmy we czwórkę w jednym łóżku - powiedział Jarosław Bieniuk w wywiadzie opublikowanym w magazynie "Viva", którego udzielił wraz z córką Oliwią.

Bieniuk o życiu bez Ani Przybylskiej. Wspomina najgorszy dzień
Jarosław Bieniuk i Ania Przybylska (Pawel Kibitlewski/ONS)

Anna Przybylska zmarła na raka trzustki 5 października 2014 roku. 35-latka osierociła trójkę dzieci ze związku z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem. To wydarzenie oczywiście położyło się cieniem na całe życie dzieci i ojca. Teraz Bieniuk wraz z córką Oliwią udzielili wywiadu Katarzynie Pytlakowskiej na łamach "Vivy".

W rozmowie Jarosław wyznał, że w pierwszych dniach żałoby dziećmi i domem zajęła się jego mama.

W tym strasznym okresie po odejściu Ani, to babcia przejęła jej obowiązki. To ona scalała nasz dom. Moja mama zresztą zawsze dbała o to, aby był obiad, śniadanie, pełna lodówka. Ale też i przytulanie, miłość.

Wracał wspomnieniami do samotnych nocy, gdy musiał zapewnić bliskość i ciepło trójce dzieci. Trudno się nie wzruszyć po tych poruszających wyznaniach.

Jeszcze pół roku po śmierci Ani spaliśmy we czwórkę w jednym łóżku. W końcu Oliwia się zbuntowała, powiedziała, że jej niewygodnie i wróciła do swojego pokoju.

Powrót do codzienności i zagojenie ran trwały długo. Bieniuk powiedział o bardzo trudnej sytuacji jak pierwszy po śmierci Ani Dzień Matki. Pozwolił 3-letniemu synkowi, Jasiowi pójść wtedy do przedszkola i widział, jak jego syn płacze podczas śpiewania piosenki dla mam. Były sportowiec przyznał, że był to dla niego jeden z najgorszych dni w życiu.

Zobacz także: Oliwia Bieniuk uspokaja: "Tatuś odpowiada za wszystkie moje współprace"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(6)
P.....dolenie
2 miesiące temu
jeden WSPANIALY na 37 milionow Polakow !
Ewa
2 miesiące temu
Chce pomóc karierze córki? Każdy ma swoje cierpienia po śmierci bliskiej osoby lub osób i co to kogo obchodzi?
gość
2 miesiące temu
Niech przestanie się lansować.Kochający i cierpiący? Mając troje dzieci nie ożenił się z Przybylską nawet na jej łożu śmierci. A ona chciała uregulowania formalności dla siebie i dzieci.Po prostu haniebne postępowanie. Byłoby jej lżej umierać,bez tego ciężaru.
Lemon
2 miesiące temu
Co, newsy o covidzie się skończył, że wyciągacie takie stare sprawy?
Bolo
2 miesiące temu
ocieplanie wizerunku?
xad
2 miesiące temu
Odgrzewany kotlet żeby mówili o Bieniuku i jego córeczce. Na siłę lansowanie ludzi którzy niewiele już maja do powiedzenia
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić