Bolesne wyznanie Rafała Brzozowskiego. "Przeszedłem wszystko, co złe"

11

W zeszłym roku Rafał Brzozowski rozstał się ze swoją narzeczoną Anną Tarnowską. Teraz postanowił opowiedzieć o tym zdarzeniu. Podczas jednego z wywiadów bardzo mocno się otworzył.

Bolesne wyznanie Rafała Brzozowskiego. "Przeszedłem wszystko, co złe"
Rafał Brzozowski (AKPA)

O rozstaniu z wieloletnią partnerką Anną Tarnowską Rafał Brzozowski poinformował w kwietniu 2021 roku. Wówczas wydał specjalne oświadczenie, w którym przekazał, że obie strony kończą ten związek w przyjaźni i darzą się wzajemnym szacunkiem.

Kilka miesięcy później wyznał, że to rozstanie było dla niego niemałym ciosem i trudnym doświadczeniem. Wtedy znajdował się na etapie otwierania się na nowe osoby. Jednocześnie starał się poukładać życie po zakończeniu związku.

Rafał Brzozowski: "Przeszedłem już przez góry..."

Do trudnego doświadczenia Rafał Brzozowski nawiązał w trakcie wywiadu opublikowanego na kanale Natalii Jakuły "Iron Made". Nie był to jedyny bolesny moment w jego karierze. Celebryta nie kryje się z tym, że w gorszych chwilach zdarzyło mu się korzystać z pomocy specjalistów.

Sam zauważyłem, że w pewnych sytuacjach osobistych, kiedy mi się rozpadały związki, pewne relacje, zauważyłem, że coś jest nie tak, że trzeba by było z jakimś specjalista porozmawiać, poszukać przyczyny, dlaczego tak się stało. Generalnie powinno być wszystko dobrze, a nie jest - podkreślił Brzozowski.

Nie ukrywał też, że jego doświadczenie w relacjach jest spore. - Ja przeszedłem już przez góry, doliny, przez wszystko, wszystko, co dobre i wszystko, co złe, a nawet najgorsze - kontynuował.

Usłyszał również pytanie o to, czy aktualnie szuka nowej partnerki. W odpowiedzi podkreślił, że teraz skupia się na swojej karierze.

Zobacz także: Pieniądze to temat tabu w rodzinach. Adam Bodnar mówi, jak się zabezpieczyć
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić