Oskar Netkowski| 

Britney Spears zawiesiła karierę i odwołała występy w Las Vegas. "Mój ociec prawie umarł"

6
Podziel się:

Britney Spears odwołała swoją nadchodzącą rezydenturę "Domination" w Las Vegas. Powodem jest zły stan zdrowia jej ojca.

Britney Spears
Britney Spears (East News, East News)

Britney Spears poinformowała swoich fanów, że zaplanowane na ten rok występy nie odbędą się. Druga z rzędu rezydentura piosenkarki w Las Vegas o nazwie "Britney: Domination" miała się rozpocząć 13 lutego. Gwiazda tłumaczy swoją decyzję bardzo trudną sytuacją rodzinną.

Britney wyznała, że pragnie teraz w pełni poświęcić swój czas rodzinie, a zwłaszcza ojcu, który zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

- Nie wiem nawet, od czego zacząć, ponieważ jest to dla mnie bardzo trudne. Moje show "Domination" nie dojdzie do skutku. Nie mogłam się doczekać tych koncertów i tego, żeby zobaczyć was wszystkich w tym roku, więc odwoływanie tego łamie mi serce. Jednak ważne jest, aby zawsze stawiać swoją rodzinę na pierwszym miejscu. Taką właśnie decyzję musiałam podjąć - czytamy we wpisie Britney Spears.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Artystka wytłumaczyła swoim fanom, że chodzi o zły stan zdrowia jej ojca.

- Kilka miesięcy temu mój ojciec trafił do szpitala i prawie umarł. Wszyscy jesteśmy wdzięczni, że wyszedł z tego żywy. Ale wciąż jednak ma przed sobą długą drogę do tego, żeby odzyskać zdrowie. Musiałam podjąć trudną decyzję, aby w tym momencie skoncentrować się na mojej rodzinie. Mam nadzieję, że wszyscy zrozumiecie - czytamy.

Ci, którzy kupili już bilety na odwołane koncerty Britney, otrzymają zwrot pieniędzy.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić