Była bohaterką skandalu. Teraz ma zastąpić Rozenek-Majdan w "DDTVN"

81

Od kilku dni sporo mówi się na temat zmian kadrowych w "Dzień dobry TVN". Stacja poinformowała o kilku rozstaniach. Z obsady wypadła między innymi Małgorzata Rozenek-Majdan. Teraz "Super Express" podał, kto ma ją zastąpić.

Była bohaterką skandalu. Teraz ma zastąpić Rozenek-Majdan w "DDTVN"
Małgorzata Rozenek-Majdan (Licencjodawca, AKPA)

Okazuje się, że miejsce Małgorzaty Rozenek-Majdan zająć ma Aleksandra Kwaśniewska. Co ciekawe, przed laty była związana z "Dzień dobry TVN", ale w 2007 roku doszło do skandalu z jej udziałem.

Właśnie wówczas bez zgody wydawcy zaczęła mówić, jak bardzo kocha ojca i nie może patrzeć, jak jest upokarzany w przestrzeni publicznej.

Tata wrócił z Filipin z bardzo poważnym schorzeniem jelit i prawie pożegnał się z tym światem. W tym stanie zdrowia, gdyby był alkoholikiem, już by nie żył - w ten sposób mówiła o pamiętnej sytuacji z udziałem Aleksandra Kwaśniewskiego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Sensacja archeologiczna w Pompejach. Niebywałe, co znaleziono pod ziemią

Po tej wypowiedzi na długie lata zniknęła z TVN. W 2021 roku zaliczyła powrót. Właśnie wtedy została główną twarzą programu "Miasto kobiet". Tam mogła zaprezentować swoje umiejętności.

Ola to profesjonalistka. Umiejętnie zadaje pytania, ale też słucha swoich gości. W trakcie programu wykazała się niezwykłą klasą - podkreślił rozmówca "Super Expressu".

Wiosną "Miasto kobiet" nie będzie kontynuowane. Wobec tego zastanawiano się, co zrobić z córką byłego prezydenta.

Ostatecznie zdecydowano, że może dołączyć do śniadaniówki po wakacjach. Na razie nie wiadomo z kim mogłaby stworzyć duet. W trakcie letnich wydań, testowani są Mateusz Hładki oraz Robert Stockinger - ujawnia "SE".

Rozenek-Majdan ma nową pracę

Ustalenia "Super Expressu" wskazują na to, że dla Małgorzaty Rozenek-Majdan przygotowywany jest program "Bitwa o gości". W tej produkcji czterech właścicieli pensjonatów, zajadów, hoteli czy kempingów nawzajem odwiedzi i przetestuje prowadzone przez siebie miejsca.

Program okazał się już wielkim hitem w dziesięciu krajach. Niewykluczone więc, że również i w Polsce przyciągnie uwagę wielu widzów.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić