aktualizacja 

Były mąż Beaty Kozidrak mocno się zmienił. "Chce po prostu żyć"

0
Podziel się:

Andrzej Pietras, były mąż Beaty Kozidrak, układa sobie życie na nowo u boku innej kobiety. Pojawiły się interesujące szczegóły dotyczące tej znajomości.

Były mąż Beaty Kozidrak mocno się zmienił. "Chce po prostu żyć"
Beata Kozidrak i Andrzej Pietras (akpa)

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras byli małżeństwem przez 37 lat. Wielu osobom wydawało się, że para doskonale się dogaduje. Z biegiem czasu jednak ten związek się rozpadł.

Pięć lat temu Kozidrak i Pietras zdecydowali się na rozwód. Następnie każde z nich poszło w swoją stronę, rozpoczynając życie singielki i singla.

Tymczasem okazuje się, że Andrzej Pietras ma nową wybrankę - również Beatę. Ostatnio pojawił się z nią na koncercie basisty z pierwszego składu Bajmu Andrzeja Grądkiewicza.

Wzruszyłem się, kiedy zobaczyłem Jędrka z Beatką na widowni. Cieszę się ich szczęściem i bardzo im kibicuję. Recital odbył się w restauracji hotelu Impressa w Niedrzwicy Dużej. Andrzej Pietras i jego nowa partnerka czuli się tam bardzo swobodnie, może dlatego, że otaczało ich grono znajomych i nikt nachalnie nie robił im zdjęć - powiedział Grądkiewicz w rozmowie z Pomponikiem.

Dla niej "rzucił dawne nawyki"

Nowa miłość sprawiła, że Andrzej Pietras postanowił mocno się zmienić. Ograniczył alkohol i stał się spokojniejszy. Z obecną partnerką podobno spotyka się już od kilku lat.

Jędrkowi jest z Beatką dobrze. Mówi do niej czule, otwiera jej drzwi do samochodu, chwali jej potrawy i często przytula. Z przyjemnością się na nich patrzy, wiem co mówię, bo widujemy się dość często. On chce po prostu żyć, dlatego się zmienił. Złagodniał, rzucił dawne nawyki. Ostatnio nie chciał nawet napić się wina... Dla mężczyzny życie bez kobiety to pomyłka i on to wie - podkreślił muzyk.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić