Co się dzieje z Krzysztofem Krawczykiem? Są nowe informacje

15

Krzysztof Krawczyk ma koronawirusa i przebywa w szpitalu. W związku z tym fani artysty bardzo mocno zaniepokoili się o jego zdrowie. Teraz napływają optymistyczne informacje. Przekazał je menedżer piosenkarza, Andrzej Kosmala.

Co się dzieje z Krzysztofem Krawczykiem? Są nowe informacje
Krzysztof Krawczyk (akpa)

Krawczyk trafił do szpitala na początku zeszłego tygodnia. W uniknięciu zakażenia koronawirusem nie pomogło mu nawet wycofanie się z życia publicznego, a także przyjęcie szczepionki.

Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID. Jestem w szpitalu. Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu walkę! (...) Nawet szczepienie Pfeizerem nie pomogło. Łączę się w chorobie ze wszystkimi, których ona dopadła, a szczególnie z moim Przyjacielem Andrzejem Piasecznym. Piasek, nie dajmy się tej zarazie! - pisał artysta w mediach społecznościowych.

Krzysztof Krawczyk w szpitalu. "Nie jest źle"

Teraz nowe wieści dot. stanu zdrowia Krzysztofa Krawczyka przekazał jego menedżer Andrzej Kosmala. "Kochani nie jest źle z Krzysztofem. Choć złośliwcy, kiedy podaję takie wiadomości, uważają, że to pijar" - podkreślił w oświadczeniu.

Jeden zapytał, dlaczego podajemy takie wiadomości o Krzysztofie Krawczyku, a nie Janie Kowalskim? Choćby dlatego, że Jan Kowalski nie nagrał przebojów "Rysunek na szkle", "Parostatek", "Jak minął dzień" czy "Byle było tak". Kiedy wreszcie w tym kraju zginie zawiść? Kiedy czytam te krytyczne uwagi, sprawdzam skąd pochodzą i są to jednorazowo założone konta, żeby przyłożyć znanemu człowiekowi. Polska zawiść! - dodał.

Fani Krzysztofa Krawczyka mogą zatem nieco się uspokoić. Słowa "nie jest źle" powinny napawać optymizmem. Sugerują, że artysta powinien uporać się z COVID-19.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić