Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Co się dzieje z Przemkiem Kossakowskim? Nowe zdjęcie zmartwiło fanów

39

Po rozwodzie z Martyną Wojciechowską Przemek Kossakowski nie tylko podjął decyzję o niewracaniu do telewizji, ale również zmienił wizerunek. To nie umknęło czujnej uwadze fanów. Gdy wstawił najnowsze zdjęcie do mediów społecznościowych, w sieci zawrzało. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy zaniepokojonych internautów.

Co się dzieje z Przemkiem Kossakowskim? Nowe zdjęcie zmartwiło fanów
Przemysław Kossakowski (AKPA, AKPA)

Przemysław Kossakowski był jedną z największych gwiazd stacji TTV. Gdy okazało się, że spotyka się z ulubienicą Polaków - Martyną Wojciechowską, fani nie kryli wzruszenia, że dwójkę podróżników połączyło płomienne uczucie.

Niestety, związek, mimo, że zakończył się małżeństwem, nie przetrwał próby czasu. W lipcu tego roku para rozwiodła się.

Zapadł już wyrok i to z orzeczeniem o winie. Martynie udało się ponoć udowodnić w sądzie, że całkowitą winę za rozpad małżeństwa ponosi jej były mąż. Wyrok jest nieprawomocny, możliwe więc, że Kossakowski zechce się od niego odwołać – pisał wówczas Pudelek.

Od tego czasu minęło kilka miesięcy. Kossakowski skupił się na pracy w ośrodku terapeutycznym dla osób z niepełnosprawnościami. W międzyczasie Martyna również postanowiła zrobić sobie przerwę od telewizji i wyjątkowo w tym roku nie zobaczymy "Kobiety na krańcu świata".

Zmartwieni fani

Tymczasem fani zaczęli się martwić o prezentera. Wszystko za sprawą najnowszego zdjęcia, które wstawił na media społecznościowe. Zostało ono zrobione w Albanii.

Gjirokastra, miasto srebrnych dachów i tysiąca schodów. Miejsce, które już wkrótce stanie się kolejną zadbaną i wysterylizowaną, turystyczną perłą Bałkanów. Na szczęście dzisiaj można jeszcze znaleźć tu szorstką prawdę zapuszczonych zaułków i ukruszonych elewacji – napisał pod fotografią.

Komentujący zwrócili jednak uwagę na wygląd podróżnika. Zdaje się on być szczuplejszy i ma długą brodę, na której nie brakuje siwych pasm.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Panie Przemku proszę zgolić zarost. Dodaje lat. Jest Pan taki przystojny i taki młody. Uwielbiam Pana bez zarostu - pisała jedna z fanek.
Jakby trochę zapomniałeś co to fryzjer - dodała druga.

Też uważacie, że Kossakowskiemu przydałaby się wizyta u fryzjera? A może po prostu teraz stawia na luz i wygodę?

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić