Córka Rubika sprząta w takich butach. Pospadacie z krzeseł

35

Agata i Piotr Rubikowie chętnie pokazują licznym fanom kulisy swojego życia rodzinnego. Dzielą się też tym, jak wychowują dzieci. Para doczekała się dwóch córek, o których gwiazdy często opowiadają w swoich mediach społecznościowych. Teraz o jednej z dziewczynek zrobiło się bardzo głośno.

Córka Rubika sprząta w takich butach. Pospadacie z krzeseł
Piotr i Agata Rubikowie doczekali się dwóch córek: Heleny i Alicji (AKPA)

Rodzina Rubików, podobnie jak wielu rodaków, korzysta z wakacyjnej pogody. Cała gromadka wybrała się na basen. Nietypowe InstaStories szybko przykuły uwagę wielu fanów.

Rubikowie na basenie. Oto co zrobiła jedna z córek

Agata Rubik relacjonowała fanom, jak cieszy się beztroską u boku córeczek. W pewnym momencie jedna z dziewczynek postanowiła posprzątać basen. Jednak obuwie, które wybrała na czas wykonywania tej czynności, wprawiło internautów w konsternację.

Co córeczka państwa Rubików miała na nogach? Wybrała niezbyt dobre możliwe obuwie do wykonywania tak "śliskiej" czynności. Na InstaStories można dojrzeć spory obcas. To rzadki widok w przypadku dzieci, którymi wciąż są córki Agaty i Piotra, a zwłaszcza, gdy przychodzi do sprzątania.

Na szczęście córeczka Rubików uniknęła upadku i wszystko dobrze się skończyło. Wygląda więc na to, że potrafi doskonale zachować równowagę nawet na obcasach i śliskim podłożu.

Nie wiadomo, czy wysokie obcasy należały do córki Piotra i Agaty. Istnieje prawdopodobieństwo, że dziewczynka została poproszona o uprzątnięcie fragmentu basenu i wtedy pożyczyła buty od mamy. Tak czy inaczej, należy docenić, że pociecha słynnej pary nie stroni od obowiązków domowych.

Piotr Rubik i jego żona Agata wzięli ślub 21 czerwca 2008 roku. Parę dzieli 18 lat różnicy wieku, więc wielu fanów i znajomych z show-biznesu wieszczyło im rychły rozwód. Na szczęście okazało się, że kompozytora i modelkę łączy prawdziwa miłość, która nie przeminęła, pomimo upływu lat.

Zobacz także: Agata Rubik: "Jesteśmy z Piotrem szczęśliwi. Nikt nikogo nie zdradza, mam nadzieję"
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić