Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Córka Rubików pokazała co potrafi. "O niebo lepsza niż ta z filmu"

0

Agata Rubik, jak każda matka, jest zachwycona umiejętnościami swoich dzieci. Ostatnio pochwaliła się nagraniem, na którym jej młodsza córka - Alicja odtwarza popularny obecnie na TikToku trend - taniec Wednesday. - Czy to już bardziej popularne niż Macarena? - zapytała swoich fanów Agata Rubik.

Córka Rubików pokazała co potrafi. "O niebo lepsza niż ta z filmu"
Agata Rubik (AKPA, AKPA)

Agata i Piotr Rubikowie są szczęśliwym małżeństwem już od wielu lat, choć z początku nikt nie dawał im większych szans. Doczekali się nawet dwóch córek - Heleny i Alicji.

Młodsza, Alicja, jak widać odziedziczyła słuch muzyczny po tacie. Udowodniła to, biorąc udział w popularnym trendzie z TikToka - zatańczyła taniec głównej bohaterki z serialu Netflixa "Wednesday".

Taniec "Wednesday", do którego choreografię stworzyła sama Jenna Ortega[odtwórczyni roli głównej - przyp.red.] szybko stał się niezwykle popularny wśród dzieci i nastolatków. Dziewczynka odtworzyła go w domowym salonie, a jej popularna mama wszystko sfilmowała i pochwaliła się zdolnościami córki w sieci.

Czy to już bardziej popularne niż Macarena? Fajny wieczór. Taniec "Wednesday" i posikana kanapa - podpisała nagranie Agata Rubik.

Pod postem pojawiła się lawina komentarzy. Niektórzy internauci przyznali, że choreografia córki Rubików jest znacznie lepsza od oryginału. Inni z kolei zwrócili uwagę na mimikę twarzy.

Alusia super układ! Jesteś najlepsza - pisała jedna z internautek.
To będzie taka artystka, że ach - wtórowała druga.
Wspaniałe! Nie wiem, czy nawet nie lepsze od makareny, tak czy tak, każdy taniec w wykonaniu dziecka jest najpiękniejszy - dodała trzecia.
Świetnie jej wyszło i ta mimika - zachwalała jeszcze inna.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Trzeba przyznać, że mała Ala ma spory talent. Też jesteście pod wrażeniem?

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić