o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Antonina Jazińska
|

Danuta Martyniuk przeprosiła Ewelinę. Intencje nie były czyste?

8
Podziel się

Jeden z tabloidów podaje, że żona króla disco polo przeprosiła byłą synową, bo tak naprawdę przestraszyła się prawników, potencjalnej sprawy w sądzie, a nawet widma więzienia.

Danuta Martyniuk przeprosiła Ewelinę. Intencje nie były czyste?
Danuta Martyniuk miała wystraszyć się prawników (East News)
bESBQOid

Danuta Martyniuk przy okazji sprawy rozwodowej syna Daniela i Eweliny nie szczędziła ostrych słów w stronę już byłej synowej. Krótko po tym dostała z powrotem wszystkie podarki, jakie wręczyła Ewelinie i jej rodzinie.

Rozwój sytuacji skłonił Danutę Martyniuk do refleksji i postanowiła przeprosić Ewelinę i jej rodziców. - Nie powinnam dopuścić, żeby zawładnęły mną złe emocje. W nerwach wypowiedziałam zbyt wiele przykrych słów. Wcale nie myślę o niej źle. Pragnę żyć w zgodzie z Eweliną i być z nią w stałym kontakcie. To w końcu mama mojej jedynej wnuczki - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem".

bESBQOif

Daniel Martyniuk potwierdza odzyskanie rodowego pierścienia

Kiedy wydawało się, że konflikt został zażegnany na dobre, "SE" rzucił nowe światło na spór. Okazuje się, że przeprosiny ze strony Danuty Martyniuk mogły nie być szczere. Żona króla disco polo miała... przestraszyć się konfliktu z prawem.

bESBQOil

Tabloid grzmi o widmie kary więzienia. Według informatora "SE" prawnicy Eweliny faktycznie ostrzegali Martyniuków, że jeżeli nie przestaną jej obrażać, skierują sprawę do sądu.

Ewelina miała dość tego, co była teściowa i były mąż opowiadali w mediach o niej i jej rodzicach. Bardzo bolały ją słowa, które pojawiały się w internecie i gazetach. Postanowiła zareagować. Prawnicy w jej imieniu wysłali pisma do Martyniuków z informacją, że jeśli nie przestaną udzielać wywiadów i wypowiadać się o jej rodzinie, sprawa trafi do sądu. Ona sama będzie domagała się rekompensaty za wyrządzone krzywdy, a pieniądze z odszkodowania miały trafić na cele dobroczynne – dowiedziała się gazeta.

Dobre stosunki z Eweliną są też gwarantem utrzymywania kontaktów z wnuczką Laurą, którą zajmuje się była synowa mieszkająca 400 km od Martyniuków.

bESBQOiG
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(8)
kaska
rok temu
Ci wszyscy ,ktorzy jada na Panstwo Martyniukow,po prostu im zazroszcza, a szczegolnie Pani anucie i anielowi,ze nie pracuja,I bardzo obrze,ze nie pracuja, niech sobie zyja jak chca.Ja osoboscie lubie piosenki Pana Zenka i cala ta rodzine.Widac,ze w tej rodzinie jest milosc, i zgoda, a wy im tego zazddroscicie.Ta ewelina nie pasowala do ich rodziny, widac,ze to narcystyczna, z wielkim ego malolata.
ewka
rok temu
Do Tola, nie wlewaj oliwy do ognia nie masz racji, Ta ewelina sama sobie wizerunek juz wystawila, do ksiazek a nie po hotelach sie wloczyc,Danka powieddziala prawde i dobrze zrobila.
Koma
rok temu
To już nie ma ważniejszych tematów? Po co pisać w koło to samo..
bESBQOiH
m/m
rok temu
wychowaniem synka, zajmował się "róbta co chceta"!!! efekty? no cóż, koń jaki jest, każdy widzi.
Ewa
rok temu
Rodzina sama wystawia się na śmieszność udzielając prymitywnych wywiadów nic dziwnego że ludzie komentują bo szlak trafia że z takich ludzi robią tzn.gwiazdy A artyści zdolni po szkołach muzycznych czy filmowych nie mają pracy ,przykro że tyle pieniędzy bierze wieśniak za koncert a piosenkarze prawdziwi nie są promowanie. Wstyd Polsko.
Meander
rok temu
Synuś zakończył Zenusia, trzeba ocieplać coś co już zamarzło?
CNNNC
rok temu
Co za prostota . Prawnicy postraszyli i wystarczylo .
Bullshit.
rok temu
Brednie. Musiałaby ja znieslawić. Inaczej żadna sprawa karna jej nie grozi. Nawet skazana nie trafi do pudła. Wyklucza to prgmatyka sadowa ta Danuta nie była karana.. Nie pompujcie balona...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić