o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Tomasz Repeta
|
aktualizacja

Dawid Podsiadło usuwa niepokojący post i się tłumaczy. "Ogromne dzięki za piękne komentarze i prywatne wiadomości"

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
9
Podziel się

Dawid Podsiadło, zwycięzca drugiej edycji "X-Factor", wywołał swoim wpisem prawdziwą burzę. Fani zaczęli martwić się, że ma depresję, która wpłynie na karierę. Artysta szybko zareagował i odpowiedział na wszystkie spekulacje o złym samopoczuciu.

Dawid Podsiadło
Dawid Podsiadło (Youtube.com)
bEDGIHtx

Obserwując polską scenę muzyczną, można odczuć brak Dawida Podsiadło. Swoją absencję artystyczną piosenkarz postanowił wytłumaczyć w obszernym poście, który opublikował na swoim Facebooku.

- Wiele miesięcy poza sceną i rzeką zainteresowania, po 4 latach bycia w świetle reflektora sprawia, że człowiek (w sumie nie wiem, czy każdy.. może niektórzy znoszą to lepiej.. a więc) sprawia, że czuję się strasznie przygnębiony i zagubiony. Mam (na szczęście) wsparcie rodziny i przyjaciół, którym chyba nigdy nie będę w stanie dać tyle siły i energii ile dostaję sam z ich strony. Ale tym ciekawsze życie, bo mogę nieustannie się starać (do tej pory nie ma jakiegoś szału z efektami tych prób. i know. i'll try harder. kocham Was przyjaciele i rodzino!) (oryginalna pisowania - red) - napisał Podsiadło.

bEDGIHtz

W sieci pojawiło się mnóstwo plotek o domniemanej depresji piosenkarza. Ten nie czekał długo i szybko ustosunkował się do całej sytuacji.

- Hej, napisałem wczoraj posta, ogromne dzięki za piękne komentarze i prywatne wiadomości, wspaniale się z Wami rozmawiało. Dzięki za pełne zrozumienie, niestety dzisiaj zobaczyłem masę nagłówków o "depresyjnym dawidzie" a w ogóle nie o taką treść chodziło. Wiem, że Wy zrozumieliście wszystko pięknie, ale żeby nie robić dramatu tam gdzie go nie ma to usunę tamtego posta. Wszystko jest dobrze, do następnego razu! (oryginalna pisownia - red.) - wytłumaczył w kolejnym poście na Facebooku.

Mamy nadzieję, że rzeczywiście u Dawida wszystko w porządku. A przerwa, którą sobie zafundował, spożytkowana jest na czerpanie inspiracji do tworzenia kolejnych płyt.

bEDGIHtF
bEDGIHua
W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(9)
Przemuko
4 lata temu
Juz mu mozg wysiada jak tatusiowi :P Mieczak!!!!
asia
4 lata temu
Nigdy go nie lubiłam , nie wiem kto go wykreował na takiego gwiazdora . Totalna pomyłka , a śpiewać to on raczej nie potrafi , słowa jego piosenek również jakiś bełkot nie wiadomo o czym
wsw
4 lata temu
posiadło,do roboty lewacki nierobie,a nie polityka ci w pustej makówce-POmiocie UBecki-dotacji juz ci sie zachciewa
bEDGIHub
sdf
4 lata temu
On,sie zajmuje polityka,jak wiekszość tych lewackich psełdoartystów,do roboty,a nie polityka w pustych główkach-co dalej chcecie naszej kasy z podatków i dotacji,-a jakim prawem macie nas okradać ,do roboty nieroby
asew
4 lata temu
Ale o jaką karierę chodzi i o czyją ?
gość 44
4 lata temu
"..Poprzez obserwację polskiej sceny muzycznej można odczuć brak Dawida Podsiadło." - Co wy pieprzycie, jaki brak ?! Przecież ten gość jest na scenie nudny jak flaki z olejem. Zamiast śpiewać jęczy coś pod nosem a media wszelkiej maści robiły z niego gwiazdę na miarę nagrody grammy. Ogarnijcie się trochę pismaki.
erytrtyyyyyyy...
4 lata temu
co to za Adolf ??
qqqqqqqqqqqqq...
4 lata temu
szybo cenzor działa 30 sekund !!!! dobry jest
Agutka
4 lata temu
Pierwszy !!! Huraaaa !!!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić