Filip Borowiak
Filip Borowiak| 
aktualizacja 

Doda o programie "Drag Me Out". Polska nie jest na niego gotowa?

121

Doda w rozmowie z nami nie ukrywa, że nowy program TVN "Drag Me Out" przykuł jej uwagę i zamierza go oglądać. Jednak w oczach wokalistki Polacy nie są gotowi, by co tydzień w prime timie obserwować show, w którym głównymi bohaterami są drag queens. Dlaczego? Zobaczcie nasz materiał wideo.

Doda o programie "Drag Me Out". Polska nie jest na niego gotowa?
Doda o programie "Drag Me Out" (AKPA)

Doda odwiedziła Wirtualną Polskę, by w naszym studiu porozmawiać o swoich ostatnich działaniach zawodowych - w tym o ostatniej w życiu trasie koncertowej, która zakończyła się pod koniec stycznia w Trójmieście. Cały wywiad z Dodą można już oglądać na kanale Wirtualnej Polski na YouTube TUTAJ.

We wtorek 5 marca na antenie TVN miał premierę nowy show "Czas na show. Drag Me Out", w którym znani i lubiani ze świata show-biznesu (m.in. Tomasz Karolak czy Michał Mikołajczak) wcielają się w postaci drag queens. Doda bez wątpienia jest ikoną społeczności drag w Polsce, dlatego zapytaliśmy ją, czy będzie oglądać program.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Doda o programie o drag queens "Drag Me Out. Czas na show": "Polska nie jest na nie gotowe"
Oczywiście, że będę oglądać. Bardzo ubolewam, że nie będzie tam Dżagi (najlepszego przyjaciela Dody - przyp. red.), ale wiem, że tam są inne moje koleżanki, które będą trenerami. Może się też wybiorę na finał, bo to może być bardzo ciekawe - powiedziała nam Doda.

Artystka jednak nie jest przekonana, że program spotka się z ciepłym odbiorem widzów.

Ja uważam, że Polska nie jest na to gotowa. Nie sądzę, że mężczyźni, którzy wezmą w tym udział, zyskają. Mimo że bardzo im kibicuję i ubolewam nad tą zaściankowością. Myślę, że Polacy jeszcze nie są wyluzowani i nie doceniają tej sztuki. Zobaczymy, obym się zaskoczyła - dodała Doda.

Zobaczcie też nasz inny wywiad z gwiazdą ze studia Wirtualnej Polski. Gościem ostatniego odcinka był Marcin Prokop. Prezenter opowiedział nam m.in. o pracy nad nowym sezonem programu "Niezwykłe Stany Prokopa", nowej edycji "Mam talent!", w której debiutuje w roli jurora oraz za co najbardziej ceni Dorotę Wellman.

Jakie ma marzenia i pasje? Dlaczego chce wyruszyć w wyprawę na Antarktydę? I czy obserwuje sejmowe poczynania swojego serdecznego kolegi Szymona Hołowni? Na te pytania odpowiedzi również znajdziecie w naszym wywiadzie, który można obejrzeć poniżej:

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Marcin Prokop: Szymon Hołownia wprowadził nową jakość, jeśli chodzi o kulturę wypowiedzi w Sejmie
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić