Edyta Górniak szaleje przed osiemnastką syna. Mało kogo stać na taki prezent

68

Nie od dziś wiadomo, że Edytę Górniak i jej syna Allana łączy wyjątkowa więź. Nic dziwnego w tym, że wokalistka pieczołowicie przygotowuje się do jego osiemnastki. Chce go zaskoczyć wyjątkowym prezentem.

Edyta Górniak szaleje przed osiemnastką syna. Mało kogo stać na taki prezent
Edyta Górniak z synem Allanem (AKPA)

Osiemnaste urodziny Allana Krupy zbliżają się wielkimi krokami. Syn Edyty Górniak i Dariusza Krupy będzie je świętować już 24 marca 2022 roku.

Górniak już zaczęła się szykować do tego wyjątkowego dnia. Nie ukrywa, że ma bardzo ambitne plany.

Edyta Górniak przygotowuje wyjątkową niespodziankę

Gwiazda estrady najwidoczniej chce zrobić wszystko, by jej syn był zachwycony. Co takiego mu wręczy z okazji 18. urodzin? To na razie trzyma w tajemnicy.

Planuję coś wyjątkowego, po kryjomu. Żeby jakakolwiek była możliwa niespodzianka, to tylko po kryjomu. Ta 18-tka jest bardzo wymagająca dla rodziców. Jak to zrobić, bo co kupić? Samochód? On ma różne marzenia, chciałby wrócić na jakiś czas do Stanów - powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Podkreśliła, że Allan bardzo mocno tęskni za USA. - Wszelki sprzęt do studia. To taka skarbonka bez dna. Nowe monitory, programy. Jak ktoś ma pasję do muzyki i kręcenia gałeczkami, to jest to inna specyfika - podsumowała Górniak.

Zobacz także: Smacznego: przepis na owsiane ciasteczka
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić