Kamil Niewiński
Kamil Niewiński| 

Gdzie jest Jakimowicz? Zniknął z kolejnego programu

30

Jarosław Jakimowicz po rozbracie z TVP prowadził program w serwisie prawy.pl. Od dłuższego czasu jednak się w nim nie pojawia. Poszlaki mogą wskazywać na to, że i tam już nie będzie działał.

Gdzie jest Jakimowicz? Zniknął z kolejnego programu
Jarosław Jakimowicz (AKPA)

Jarosław Jakimowicz niewątpliwie jest postacią kontrowersyjną, a w ostatnich latach zapadł w pamięć opinii publicznej głównie z występów na antenie programów TVP. Poza tworzeniem materiałów dla programu "Pytanie Na Śniadanie", często występował on również w TVP Info. Najczęściej pojawiał się w programie "Jedziemy", w którym często wygłaszał on dość radykalne tezy.

Mimo interwencji Komisji Etyki TVP, która niektóre jego wypowiedzi oceniała jako łamiące etykę dziennikarską, dopiero skandal obyczajowy dotyczący jego współpracowniczek sprawił, że szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Michał Adamczyk odsunął Jakimowicza od obowiązków. Z czasem były aktor całkowicie zniknął z anteny Telewizji Polskiej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Magdalena Ogórek o Jarku Jakimowiczu: "Życzę, żeby nikt nie miał takich sytuacji, jak ja pod Telewizją Polską"

Nie oznacza to jednak, że kariera dziennikarska Jarosława Jakimowicza została zakończona. Bardzo szybko znalazł on nowe miejsce zatrudnienia, pojawiając się na kanale portalu prawy.pl. Chodziło dokładnie o program "Tu jest Polska", który miał pojawiać się trzy razy w tygodniu.

Nowy program Jakimowicza... bez Jakimowicza. Gdzie można go znaleźć?

Angaż Jakimowicza we wspomnianym programie okazał się jednak falstartem. Jak podaje serwis natemat.pl, łącznie wystąpił on w zaledwie czterech odcinkach, a ostatnio - 18 września. Od tej pory prowadzenie przejął redaktor naczelny, ks. Ryszard Halwa. Gdzie jest jednak Jakimowicz i czy jego nieobecność może być tylko czasowa?

Jak po raz kolejny wskazuje natemat.pl, już trzy dni po ostatnim występie w "Tu jest Polska" Jarosław Jakimowicz rozpoczął publikować swoje filmy na prywatnym kanale YouTube - Jarosław Jakimowicz Tv. Od 21 września zdążył opublikować już 44 filmy i zebrać 483 subskrybentów (stan na 19.10.2023 r.). W ostatnich tygodniach jest to jedyna aktywność publicystyczna i możliwe, że na jakiś czas już to pozostanie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić