Gęstnieje atmosfera wokół TVN. Richardson dorzuciła do pieca

61

Anna Wendzikowska opublikowała ostatnio wpis, o którym natychmiast zrobiło się bardzo głośno. Dziennikarka wskazała na liczne nadużycia w stacji TVN. Teraz trzy grosze od siebie dorzuciła Monika Richardson.

Gęstnieje atmosfera wokół TVN. Richardson dorzuciła do pieca
Monika Richardson (Licencjodawca, AKPA)

Monika Richardson najwidoczniej uznała, że nie może przejść obojętnie obok wpisu Anny Wendzikowskiej. Nawiązała do swoich doświadczeń związanych z pracą w stacji TTV, która należy do grupy TVN. Richardson twierdzi, że była ofiarą nadużyć.

Miałam swój epizod w telewizji TTV, której ówczesna szefowa jest dzisiaj wysoko postawioną postacią w grupie TVN. Zrezygnowałam nagle, w połowie ramówki, czym wzbudziłam święte oburzenie dyrekcji. I słusznie, to było nieprofesjonalne. Powód: już nie mogłam dłużej wytrzymać. Teksty typu: "nikt Cię już nie lubi", "rozmieniałaś się na drobne", "twoje małżeństwo sprawiło, że widzowie cię znienawidzili" były na porządku dziennym - napisała Richardson na Facebooku.

Dziennikarce dokuczano nie tylko ze względów prywatnych. Okazuje się, że wyśmiewano również jej zachowanie i sposoby spędzania czasu z mężem Zbigniewem Zamachowskim.

Pewnego dnia, jakimś cudem, nagranie fragmentu programu publicystycznego, który prowadziłam z @czejarek trafił jako donos do mediów plotkarskich. Temat programu: seks po 40-ce. Trzeba było się natrudzić, żeby akurat ten fragment wieczornego programu na żywo nagrać i wysłać gdzie trzeba, ale oczywiście pan producent, kolega pani dyrektor, wszystkiego się wyparł. Od tego czasu zostałam dla całej Polski tą, która "robiła to rano" - dodała Monika.

W pewnym momencie Richardson uznała, że musi odejść ze stacji. Punktem kulminacyjnym były zaplanowane pytania Dominiki Wielowieyskiej o męskie przyrodzenia w czasie programu.

Scenariusz dostałam poprzedniego dnia, razem z mapkami. Była tam np. mapka z małymi penisami naniesionymi na obrysy krajów europejskich. Pytanie do Dominiki miało brzmieć: "Którzy Europejczycy mają największe fi**y (o, pardon, penisy) i o czym to świadczy". Zalała mnie fala zażenowania. Zadzwoniłam do pana producenta, a że nie było pola do dyskusji, odeszłam ze skutkiem natychmiastowym - ujawniła Richardson.

Monika Richardson apeluje do ofiar mobbingu w TVN

Monika Richardson zwróciła się do wszystkich, których spotkały sytuacje mobbingowe w stacji TVN/TTV.

To tylko dwa przykłady permanentnej sytuacji, która trwała rok. Czy mogę cokolwiek komukolwiek udowodnić? Nie. Czy jest możliwe, że na antenach TVN mobbing był/jest na porządku dziennym? Proponuję wyznania byłych i obecnych dziennikarzy tego medium potraktować śmiertelnie poważnie. Inaczej nic nigdy się nie zmieni - podsumowała.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Endeavor już dostępny na polskim rynku. Oto jakie warunki trzeba spełnić, aby dołączyć do organizacji
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić