Grzegorz Markowski ma już dość. Szczere wyznanie jego córki

162

Patrycja Markowska postanowiła wyznać prawdę o ojcu. Fani Grzegorza Markowskiego na pewno są zrozpaczeni. Okazuje się, że nie będą mieli już zbyt wielu okazji, by zobaczyć go na scenie.

Grzegorz Markowski ma już dość. Szczere wyznanie jego córki
Grzegorz i Patrycja Markowscy (AKPA)

Grzegorz Markowski jest liderem zespołu Perfect. Od jakiegoś czasu artysta nie koncertuje regularnie, co oczywiście zasmuciło wielu fanów wspomnianej formacji.

Niepocieszona jest też Patrycja Markowska, córka Grzegorza. Ostatnio udzieliła wywiadu magazynowi "Co za tydzień", w którym nawiązała do poczynań ojca.

Ubolewa nad tym, że Grzegorz Markowski niechętnie podchodzi do występów na scenie. Mimo to Patrycja stara się go motywować. Chce, by choć w jakimś stopniu pozostawał aktywny.

Okazuje się, że między Patrycją i Grzegorzem dochodzi nawet do kłótni na ten temat. - To były takie drobne spięcia, ale tak szczerze powiem, że tata już w ogóle nie chce pracować, nie chce śpiewać. Wyciągam go trochę za uszy, mając nadzieje, że to mu doda skrzydeł - podkreśliła Markowska, cytowana przez "Co za tydzień".

Natomiast na najnowszej mojej płycie jest piosenka "Kieszenie", duet z tatą i powiedziałam mu: "Słuchaj, nagraliśmy ten kawałek razem, musisz ze mną gdzieś pojechać i zaśpiewać, bo tego wymaga promocja" - dodała.

Grzegorz Markowski nie garnie się do występów

Markowska absolutnie nie ukrywa, że wyciągnięcie ojca na scenę jest dla niej coraz większym wyzwaniem.

Teraz wygląda to tak, że tata nie chce już za bardzo w ogóle śpiewać. Naprawdę uwierzcie mi, że to jest moje wyciąganie go, dzwonienie: "Tata, a może jednak?" i czasem daje się namówić - ujawniła.

Patrycja stara się namówić ojca, by wystąpił z nią na festiwalu w Sopocie. Poza tym ten duet ma się pojawić w październiku we Wrocławiu i w listopadzie w Krakowie. Generalnie zatem nie ma zbyt wielu okazji, by zobaczyć Grzegorza w akcji.

Zobacz także: Połowa Polek nie prosi o podwyżkę. Ekspertka ma dla nich radę
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić