Gwiazda TVP nie przyjęła księdza. Oto powód

42

Ida Nowakowska niejednokrotnie podkreślała, że wierzy w Boga i regularnie chodzi do kościoła. Tymczasem wyszło na jaw, że nie przyjęła księdza w domu. Dlaczego wizyta duszpasterska w tym przypadku nie doszła jeszcze do skutku?

Gwiazda TVP nie przyjęła księdza. Oto powód
Ida Nowakowska (Licencjodawca, AKPA)

Podczas rozmowy z portalem Pomponik gwiazda TVP ujawniła, że nie miała jeszcze tzw. kolędy. Okazuje się, że nie przyjęła księdza z bardzo ważnego powodu. Chodzi o to, że nie było jej w domu wtedy, gdy kapłan odwiedzał jej okolice.

Ida Nowakowska chce jednak spotkać się z księdzem. Zdecydowała, że indywidualnie ustali termin spotkania z duszpasterzem.

Uważam, że to jest bardzo ważne, żeby docenić instytucję, którą się wspiera i sądzę, że to jest zupełnie normalne - przekazała Pomponikowi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Katarzyna Cichopek wzruszona tańcem w "You Can Dance"

Nie brakuje osób, które mówią o sformalizowanym odejściu z Kościoła. Co na ten temat sądzi Ida Nowakowska? Prezenterka nie udzieliła jednoznacznej odpowiedzi.

I tak wiele osób przychodzi do kościoła mimo braku wychowania w wierze katolickiej. Ten kościół przyciąga takie osoby i znam kilka z nich osobiście. One nie miały wcześniej nic wspólnego z kościołem. Raz zaszły, bo kolega czy koleżanka ich zaprowadzili i tam po prostu został - spostrzegła.

Ida Nowakowska mówi o "You Can Dance. Nowa generacja"

Ida Nowakowska to niewątpliwie jedna z największych gwiazd TVP. Od jakiegoś czasu wciela się w rolę jurorki "You Can Dance. Nowa generacja". Pomponik pytał ją, jak ocenia młodych tancerzy.

Oceniam poziom bardzo dobrze, ponieważ mamy młodych uczestników, zawodników, tancerzy, którzy dają z siebie wszystko i uważam, że to są przykłady dla każdego młodego człowieka, który chciałby osiągnąć jakieś cele zamierzone, spełnić marzenia, że ciężka praca to jest taki klucz do tego, a nie ma tańca bez ciężkiej pracy. Może być talent taneczny, ale jeśli nie ma zaplecza tej pracy, tego wysiłku, tej pokory to trudno osiągnąć te zamierzone cele - podsumowała.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić