Hakiel znów mówi o Cichopek. Bardzo ważne słowa

3

Ten rok przyniósł szokujące informacje dla fanów Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Doszło do rozpadu wieloletniego związku tej pary. Teraz tancerz i celebrytka układają swoje życia na nowo. Marcin udzielił natomiast kolejnego wywiadu, w którym nawiązał do byłej żony.

Hakiel znów mówi o Cichopek. Bardzo ważne słowa
Marcin Hakiel i Kasia Cichopek rozstali się po 17 latach związku (AKPA, AKPA)

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek są już po rozwodzie. Rozstanie ogłosili 11 marca, publikując oficjalne oświadczenie w mediach społecznościowych. Ich decyzja była wielkim szokiem dla internautów.

Do rozstania Kasi i Marcina doszło po 17 latach związku i blisko 14 latach małżeństwa. Rozpad tej relacji wywołał mnóstwo emocji w przestrzeni publicznej. Hakiel w pewnym momencie zdecydował się na udzielenie wywiadu. Podczas rozmowy z Aleksandrą Kwaśniewską w "Mieście kobiet" ujawnił, że żona poprosiła go o więcej wolności, a potem okazało się, że "ta wolność ma imię".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Paulina Smaszcz wywołuje burzę w mediach. Wytyka innym hipokryzję

Tym samym dał do zrozumienia, że żona nie była mu wierna. Plotek na temat miłosnych zawirowań Kasi Cichopek nie brakowało. W końcu potwierdziły się spekulacje o tym, że jej serce zabiło mocniej do Macieja Kurzajewskiego. Właśnie z nim układa sobie teraz życie. Marcin Hakiel kroczy natomiast u boku tajemniczej blondynki.

Marcin Hakiel znów mówi o byłej żonie

Tancerz nie ukrywał, że w trudnych momentach po rozstaniu z Kasią korzystał z pomocy specjalistów. Wygląda na to, że zdążył już sobie wszystko poukładać. W najnowszym wywiadzie znów mówił o byłej małżonce. Zadeklarował, że ma do niej szacunek, co jest niewątpliwie bardzo istotne. Tym bardziej, że razem wychowują dzieci.

Ten rok był bardzo burzliwy, choć mam takie poczucie, że wszystko dzieje się po coś. Trzeba akceptować to, co nam los przynosi. Istotne nie jest to, co się nam przydarzyło, ale to, co z tym zrobimy. Ja postanowiłem, że będę żył dalej, nie chcę rozpamiętywać tego, co było, szanuję mamę swoich dzieci i chcę być dobrym człowiekiem - podkreślił Hakiel na łamach "Twojego Imperium".
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić