Janusz Korwin-Mikke ma żonę młodszą o 44 lata. Tak ją poderwał

119

Żona Janusza Korwin-Mikkego jest od niego młodsza o 44 lata. Gdy się poznali, miała zaledwie 22 lata. Polityk, słynący ze swoich kontrowersyjnych poglądów, poderwał ją w bardzo prosty i znany sposób. Ale to zadziałało od razu.

Janusz Korwin-Mikke ma żonę młodszą o 44 lata. Tak ją poderwał
Dominika Korwin-Mikke z mężem (Instagram)

Janusz Korwin-Mikke jest starszy od swojej żony o niemal dwa pokolenia. Gdy się poznali, Dominika Korwin-Mikke miała zaledwie 22 lata. To jednak nie stanęło im na przeszkodzie i po kilku latach znajomości wzięli ślub. Doczekali się także dwójki dzieci: Karola i Nadziei.

Żona Janusza Korwin-Mikkego

Niedawno o związku pary zrobiło się głośno, gdy na jaw wyszło jak Dominika zwracała się do swojego męża. Okazało się, że nawet po urodzeniu dziecka mówiła do męża per pan.

Jeszcze po urodzeniu drugiego dziecka mówiłam mu na "pan". Był moim idolem. No wielka postać, nie byłam w stanie... Gdy opowiadałam o nim w rodzinie, jak już urodziłam, to: "Pan Janusz przyjeżdża"... - opowiedziała autorowi książki "Chłopcy. Idą po Polskę".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Krzysztof Stanowski: "Obejrzałbym walkę Mateusza Borka w klatce"

Nie jest to jedyny zaskakujący szczegół dotyczący tej znajomości. W 2019 roku w wywiadzie z Maliną Błańską, Dominika Korwin-Mikke opowiedziała o początkach znajomości z politykiem.

Para poznała się w 2009 roku. Dominika interesowała się wówczas polityką i działała w Unii Polityki Realnej.

Miałam 22 lata, zacznijmy od tego, że byłam wielkim sympatykiem jego osoby i poglądów, zachwycałam się nim, jak wiele kobiet, które się nim fascynują. (...). Byłam jedną z wielu, a on zwróci na mnie uwagę, przechodziłam obok ciasnym przejściem, wpatrzona jak zawsze w prezesa... i on powiedział: "Nie mogę oderwać oczu od pani oczu", a ja mówię: "Niech pan nie odrywa" no i się zaczęło - wspominała żona Korwina.

Przyszła pani Korwin-Mikke z miejsca się zauroczyła. Dodała także, że jej mąż jest wielkim romantykiem i często daje temu dowody.

Pamiętam jak wyszedł po mnie na stacje, na wczesnym etapie znajomości. Myślałam, czy przyjdzie, wystawiam przez okno głowę a on stoi z kwiatami, z bukietem róż mnie przywitał! - dodała.
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić