o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Ola Kowalczyk
|

Joanna Senyszyn dostała wycisk w telewizji. Dziennikarz nie wytrzymał

5
Podziel się

Joanna Senyszyn w polityce jest nie od dziś, tym bardziej dziwi fakt, jak fatalnie wypadła w programie Polsat News. Kiedy wieloletnia działaczka Lewicy z hipokryzją opowiadała o strajkach Solidarności, dziennikarz po prostu nie wytrzymał.

Joanna Senyszyn dostała wycisk w telewizji. Dziennikarz nie wytrzymał
Grzegorz Jankowski odświeżył pamięć Joannie Senyszyn (Twitter.com)
bDYOWHPF

Joanna Senyszyn była jednym z gości programu "Debata Dnia" w Polsat News. Tematem dyskusji z udziałem polityków były trwające w całej Polsce strajki kobiet i zachowanie Marty Lempart, która napluła w twarz funkcjonariuszowi policji. Posłanka Lewicy chętnie komentowała sprawę, stając w obronie liderki OSK i demonstracji. Kiedy jednak zaczęła wracać wspomnieniami do lat 70. i 80. i opowiadać o tym, jak sama działała w Solidarności, gospodarz programu Grzegorz Jankowski nie wytrzymał tej hipokryzji.

Dziennikarz postanowił odświeżyć Joannie Senyszyn pamięć.

Zobacz także: Wpadki "Wiadomości" TVP. Sporo się ich nazbierało
bDYOWHPH

- Przypomniała pani rok 70', 80', czyli wydarzenia gdańskie na Wybrzeżu, a czytam w Wikipedii o pani: "W latach 1975-1990 należała do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej". Czy to jest prawda? - zapytał Jankowski.

- Tak, oczywiście - zaczęła się tłumaczyć Senyszyn, ale dziennikarz znów wszedł jej w słowo.

- To co pani robiła w partii, która wysłała ZOMO, która wysłała wojsko na robotników wtedy? - dopytywał Jankowski.

bDYOWHPN

- No, byłam przeciwna i dyskutowałam - tłumaczyła się nieporadnie Senyszyn.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDYOWHQi
Źródło:
WP Teleshow
KOMENTARZE
(5)
Sasiadka
2 miesiące temu
To racja z tymi zdjeciami z Faktów .Natomiast proszę zobaczyć jaka szeroką jape ma tu u góry czy to po pracy ...od tego skrzeczenia czy od....
Szwabeszyn
2 miesiące temu
Tak Patrzę na Panią Senyszyn czy jak jej tam na to foto które umieściła w sukni czarnej i narcystyczne stwierdziła że jest ładniejsza od Pani Pawłowicz to już panią prostuje tak jak pani wygląda na tym zdjęciu to bez urazy stwierdzili moi znajomi że wygląda pani bardzo nie korzystnie ponieważ wygląd pani kojarzy się nam z ubiorem pani do towarzystwa żeby nie powiedzieć więcej i czerwone usta do dziś pozostały.Natomiast Pani Pawłowicz na tych foto z gazety F.... Prezentuje się kobieco delikatnie bez zarzutu .I nie trzeszczy.
Masakra
5 miesięcy temu
Najbardziej mnie wkurza jak w tvnie w roli ekspertów demokracji i praworządności występują komuniści tacy jak Miller,Cimoszewicz czy Kwaśniewski i Czarzasty!
bDYOWHQj
msa
5 miesięcy temu
BRAWO REDAKTOR.podejscie do senyszyn godne mistrza.
Skrzek
5 miesięcy temu
No nareszcie zaplątała się we własne kłamstwa.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić