aktualizacja 

Kammel wprost zapytany o swą orientację. Tak odpowiedział

120

Znany prezenter telewizyjny Tomasz Kammel lubi brylować, zarówno w mediach publicznych jak i społecznościowych. Tym razem gościł na "Kanale Sportowym". Podczas rozmowy Krzysztof Stanowski wprost zapytał go o orientację. Odpowiedź Kammela nie pozostawia złudzeń.

Kammel wprost zapytany o swą orientację. Tak odpowiedział
Tomasz Kammel przez lata mierzył się z plotkami (AKPA)

Tomasz Kammel na co dzień współpracuje z Telewizją Polską. Prowadzi największe imprezy organizowane przez publicznego nadawcę, a na co dzień można zobaczyć go w "Pytaniu na śniadanie", gdzie tworzy duet z Izabellą Krzan.

Tomasz Kammel był gościem "Kanału Sportowego" prowadzonego przez Krzysztofa Stanowskiego na YouTubie. Format programu polega na tym, że zaproszony gość odpowiada na pytanie nie tylko gospodarza, ale również dzwoniących do studia widzów.

W pewnym momencie rozmowy prowadzący program postanowił zapytać wprost gwiazdora TVP o to, czy ten ukrywa prawdę na temat swojej orientacji seksualnej.

Ja mówię i powtórzę to jeszcze raz: nie jestem homoseksualistą. Natomiast gdybym nim był, to byłbym z tego dumny i wykorzystywałbym to na rzecz troski, bo nie chcę mówić walki, lepszego życia ludzi, którzy tak jak ja byliby w takiej sytuacji, czyli mieli taką orientację - powiedział Kammel.

Kammel o plotkach na swój temat. "Bolało mnie"

Tomasz Kammel jest bardzo doświadczonym dziennikarzem. Przez wiele lat musiał się mierzyć z plotkami na swój temat.

Bolało mnie to w pierwszej dekadzie pracy, bo, niestety było ich kilka, a nie jeden, bo nie udawało mi się skutecznie zbudować tych związków, zawsze była przy mnie kobieta, każda dbała o mnie, kochała mnie i było nam dobrze, a jednocześnie musiała gdzieś się mierzyć z tymi opiniami zakulisowymi - przyznał Stanowskiemu.
Zobacz także: Kammel już myśli o starości? "Osoby starsze są bardzo bezbronne"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić