Antonina Jazińska| 

Karol Strasburger uratował córce życie. Zrobił to w ostatniej chwili

89

Karol Strasburger przeżył chwile grozy. Gdyby nie jego zimna krew i interwencja, mogło dojść do prawdziwej tragedii. Małżonka zdradziła, że córka Laura zaczęła się nagle dusić.

Karol Strasburger uratował córce życie. Zrobił to w ostatniej chwili
Karol Strasburger uratował córce życie (ONS.pl)

Karol Strasburger stara się poświęcać dużo czasu swojej małej córeczce Laurze. Wiele razy podkreślał, że jest jego oczkiem w głowie. Potrafi dla niej zrezygnować z wielu rzeczy.

Chcę być jak najlepszym ojcem, dlatego rezygnuję z wielu rzeczy, by spędzać jak najwięcej czasu z córką. Nie muszę być na rautach, turniejach tenisowych, bo jest ktoś ważniejszy, kto mnie potrzebuje. My nie zamierzamy mieć żadnej niani i nie oddamy Laury do żłobka - wyznał Strasburger w rozmowie z tygodnikiem "Na żywo".

Strasburger i jego żona bardzo cieszą się z bycia rodzicami. Jednak poza dobrymi chwilami są też te złe i bardziej dramatyczne. Wtedy muszą zachować dużo siły i zimną krew.

Zobacz także: Lewandowska pokazała twarz Klary

Ostatnio przeżyli chwile grozy, gdy mała Laura zaczęła się dusić. Mogło zakończyć się tragicznie, ale Strasburger był czujny i opanował całą sytuację. O szczegółach opowiedziała żona.

Laura zaczęła się dusić. Na szczęście był przy mnie Karol. Błyskawicznie podjęliśmy reanimację, takie ekstremalne sytuacje są wpisane w rodzicielstwo - wyznała.

Karol Strasburger jest pochłonięty rodzicielstwem, ale znajduje czas na pracę. Wciąż prowadzi "Familiadę", a wkrótce będzie można go oglądać w najnowszym "Koglu-moglu" oraz "M jak miłość".

Mam miłość, córkę, cel życia. Ślub, ojcostwo - to były moje najlepsze decyzje. Młodzi często popełniają błędy w wyborach, rodziny się rozpadają. Ja na pomyłki nie mam czasu i nie żałuję ani chwili - stwierdził.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić