Kasia Cichopek na zdjęciu bez makijażu. Tak, to naprawdę ona!

83

Katarzyna Cichopek jest znana z tego, że bardzo dba o swój wygląd. Starannie dobiera ubrania, a ponadto zazwyczaj pokazuje się w perfekcyjnym makijażu. Tym razem zrobiła wyjątek.

Kasia Cichopek na zdjęciu bez makijażu. Tak, to naprawdę ona!
Katarzyna Cichopek (akpa, AKPA)

Katarzyna Cichopek cieszy się niemałą popularnością. Jej instagramowy profil śledzi przeszło 460 tysięcy osób. Aktorka dzieli się w sieci różnymi spostrzeżeniami. Regularnie publikuje też swoje zdjęcia.

Kasia Cichopek: Przepraszam za swój dzisiejszy wygląd

Zazwyczaj oglądamy ją w starannie wykonanym makijażu. Tym razem było jednak inaczej. Cichopek pokazała się w naturalnej odsłonie. Nawet przeprosiła internautów za to, jak wygląda!

Przepraszam za swój dzisiejszy wygląd, ale wracam prosto z treningu. Straszliwie mi się nie chciało, ale zmusiłam się. Wczoraj wróciłam super późno ze spektaklu z Torunia i myślałam, że nie wstanę, ale jestem z siebie dumna, że udało mi się zwlec z łóżka, przyjść tutaj i teraz słuchajcie czuję się rewelacyjnie. Mam turbo power, a przede mą bardzo długi dzień zdjęciowy w serialu - powiedziała Cichopek.

Internauci mogą więc zobaczyć, jak aktorka wygląda w zupełnie naturalnej odsłonie. Pewnie niektórzy nie uwierzą, że to ona. Trzeba przyznać, że zazwyczaj prezentuje się zupełnie inaczej. Jak jednak widać na tym przykładzie, nawet gwiazdy czasami pokazują się bez makijażu!

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić