Kasia Cichopek z nowym partnerem. Oficjalne informacje

348

Katarzyna Cichopek zaprezentowała się publicznie z nowym partnerem. Kto zastąpił Macieja Kurzajewskiego u boku popularnej aktorki i prezenterki? Fani Cichopek niewątpliwie przeżyli to wydarzenie z wielką ekscytacją.

Kasia Cichopek z nowym partnerem. Oficjalne informacje
Katarzyna Cichopek (AKPA)

Katarzyna Cichopek jest jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Ze stacją współpracuje już od przeszło dwóch dekad! Wszystko za sprawą serialu "M jak miłość". Właśnie w nim od pierwszych odcinków wciela się w rolę Kingi Zduńskiej.

Widzowie mogli śledzić, jak z nastolatki przeobraziła się w dojrzałą kobietę. Ostatnio fani celebrytki żyli nie tylko jej karierą, ale i życiem prywatnym. Chodzi oczywiście o rozstanie z Marcinem Hakielem, o którym mówiło się niezwykle dużo. Ten wątek zresztą nadal jest regularnie przytaczany.

Tancerz i gwiazda TVP nadal oczekują na rozprawę sądową. Została ona zaplanowana na 25 sierpnia. Z doniesień medialnych wynika, że mąż Kasi Cichopek już przetrawił rozstanie i układa sobie życie na nowo. Podobnie zresztą jak aktorka.

Kasia Cichopek z nowym partnerem. "Cudownie..."

Kasia Cichopek ma sporo obowiązków. Mają one związek choćby z serialem "M jak miłość", ale i innymi produkcjami. Celebrytka pojawia się między innymi w programach rozrywkowych TVP i TVP Kobieta.

W "Pytaniu na śniadanie" pełni rolę gospodyni. Jej partnerem jest natomiast Maciej Kurzajewski. Ten duet cieszy się sporą popularnością. Niewątpliwie przyciąga on przed ekrany telewizorów wielu widzów.

Sezon urlopowy wymusza pewne zmiany. Stacja TVP zdecydowała się na roszadę również w duecie Cichopek - Kurzajewski. W czwartek Kasi towarzyszył Tomasz Kammel, który zazwyczaj kooperuje z Izabellą Krzan.

Fanom najwyraźniej spodobał się nowy duet. "Poprosimy, by prowadzili program na stałe" - czytamy w jednym z komentarzy.

Kasieńko, wyglądasz cudownie u boku Tomka - zachwyca się pewna internautka.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Gwiazdy Jacka Kurskiego. Wylansował kilka nazwisk
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić