aktualizacja 

Klamka zapadła. Dwie komunie u Cichopek i Hakiela

102

Pierwsza komunia święta to uroczystość, podczas której młodzi katolicy po raz pierwszy przyjmują Eucharystię. Przy tej okazji problem będą mieli Katarzyna Cichhopek i Marcin Hakiel, którzy szykują do pierwszej komunii swoją najmłodszą pociechę. Problem w tym, że nie chcą zasiąść przy jednym stole, dlatego zorganizują aż dwie imprezy.

Klamka zapadła. Dwie komunie u Cichopek i Hakiela
Problemy Cichopek i Hakiela. Muszą zorganizować dwie komunie (AKPA)

Katarzyna Cichopek i Marcin Cichopek rozwiedli się pod koniec sierpnia 2022 r. Rozpad tego niezwykle medialnego małżeństwa po niespełna 14 latach był wielkim zaskoczeniem.

Tancerz w wywiadach nie ukrywał, że został zdradzony, ale szybko się pozbierał i związał z tajemniczą blondynką.

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek wraz z dziećmi mieszkali w przestronnym mieszkaniu, które para wspólnie spłacała. Jeszcze przed finalizowaniem rozwodu, aktorka postanowiła zrzec się swojej części apartamentu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Michał Wiśniewski po raz szósty zostanie ojcem. Co na to Mandaryna?

Mimo iż Hakiel i Cichopek potrafili dogadać się ws. majątku, to sprawa zupełnie inaczej wygląda w kwestii Komunii Świętej. Jeszcze w tym miesiącu ich najmłodsze dziecko - Helenka - przystąpi do sakramentu.

Nie oznacza to jednak, że cały ten dzień spędzi z obojgiem rodziców. Marcin Hakiel w rozmowie z "Wprost" przyznał, że odbędą się dwie imprezy tego dnia.

Niedługo córka będzie miała komunię, to wiadomo, że będziemy w kościele razem, ale przyjęcia robimy już osobno - tłumaczy tancerz.

Relacje Hakiel i Cichopek. Nie jest dobrze

Skąd taka decyzja byłej pary? Hakiel tłumaczy, że relacje między nią a Cichopek wcale nie są takie dobre, jak mogłoby to się wydawać na zewnątrz.

Gdzieś nawet czytałem taki artykuł, że podobno mamy super relacje, widujemy się z moją byłą partnerką i jej nowym partnerem – to jest wyssane z palca. No chyba, że ktoś miło, gładko i przyjemnie się rozstał, to może wtedy tak się da? Choć dla mnie to nie jest naturalne. Nie oszukujmy się, taki idealny sztuczny twór nie istnieje - przyznał.
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić