aktualizacja 

Klamka zapadła. Zmiany u Cichopek

145

Katarzyna Cichopek postanowiła uchylić nieco rąbka swojej prywatności. Okazało się, że jakiś czas temu prowadząca "Pytania na Śniadanie" zdecydowała się spróbować sił w nowym przedsięwzięciu. Prezenterka obiecała swojemu synowi, że nie podda się łatwo.

Klamka zapadła. Zmiany u Cichopek
Katarzyna Cichopek złożyła synowi specjalną obietnicę. Teraz już nie ma wyjścia! (AKPA, AKPA)

Katarzyna Cichopek nie ma lekko. Podobnie jak wiele kobiet po rozwodzie stara się maksimum czasu poświęcić dzieciom Wraz z Marcinem Hakielem — dziś już byli małżonkowie — doczekali się córki i syna, Heleny i Adama.

Katarzyna Cichopek zdecydowała. Właśnie to obiecała synowi

Prowadząca "Pytania na Śniadanie" wyjawiła na Instagramie, że niedawno postanowiła... nauczyć się nurkować! Mimo lęku przed nieznanym Cichopek miała motywację w postaci złożonej synowi obietnicy. Adamowi zależało, żeby mama posiadła tę umiejętność i wspólnie z nim — w trakcie przyszłych podróży — odkrywała podwodny świat.

Nigdy nie jest za późno, żeby nauczyć się czegoś nowego, przełamać swoje lęki i obawy, wyjść ze strefy komfortu, odważyć się spełniać marzenia, żyć pełnią życia! Jakiś czas temu obiecałam synowi, że nauczę się nurkować i będziemy mogli wspólnie zwiedzać podwodny świat podczas naszych podróży — napisała Katarzyna Cichopek na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Mimo że przed Katarzyną Cichopek jeszcze długa droga, prezenterka nie kryła radości, że udało jej się wykonać pierwszy krok. Okazało się, że nurkowanie przypadło gwieździe TVP do tego stopnia, że lekcja prędko zmieniła się w przyjemność, a ona sama nie może się już doczekać kolejnej.

Pierwszy krok za mną. Ale miałam frajdę! Jestem gotowa na więcej — cieszyła się Katarzyna Cichopek na Instagramie.

Katarzyna Cichopek w ciągu ostatnich tygodni nie miała lekkiego życia. Powód? Zachowanie Pauliny Smaszcz, czyli byłej żony jej obecnego partnera, Macieja Kurzajewskiego, której nie do końca przypadło do gustu, w jaki sposób były mąż i jego nowa partnerka postanowili poinformować opinię publiczną o związku. Wygląda jednak na to, że Cichopek stara się nie przejmować i robić swoje!

Zobacz także: Zobacz też: Gwiazdy Jacka Kurskiego. Wylansował kilka nazwisk
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić