Wszystko jasne. Tak Cichopek postrzega partnerkę Hakiela

5

Małżeństwo Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela przeszło już do historii. Teraz celebrytka i tancerz układają sobie życie na nowo. Kasia miała już okazję poznać nową partnerkę Marcina. Teraz wyszło na jaw, co o niej myśli.

Wszystko jasne. Tak Cichopek postrzega partnerkę Hakiela
Już wiadomo, co Cichopek myśli o partnerce Hakiela (AKPA, Instagram)

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela wstrząsnęło polskim show-biznesem. Celebryci są już w nowych związkach. Aktorka spotyka się z Maciejem Kurzajewskim, a serce tancerza zdobyła tajemnicza Dominika.

Wygląda na to, że Kasia dobrze się z nią dogaduje. - Aktorka, mimo stresu, jaki ostatnio przeżyła z powodu wynurzeń byłej żony swojego ukochanego, nie traci nadziei na to, że relacje w rodzinie uspokoją się i poukładają. Pozytywnym sygnałem jest już to, że nowa dziewczyna Marcina, Dominika jest w stałym kontakcie z Kasią i wspólnie ustalają szczegóły związane z wyjazdami dzieci do Krotoszyna - powiedział rozmówca Plotka.

Kasia ma o niej jak najlepsze zdanie i pewność, że ta dziewczyna też ceni sobie spokój. Najważniejsze jest dla niej to, że dzieci ją lubią, a ona czule się nimi zajmuje. To wielka wartość w tych czasach - dodał.

Wygląda zatem na to, że wszystko układa się właściwie, a dzieci są odpowiednio zaopiekowane. Hakiel i Cichopek od początku podkreślali, że najważniejsze jest dla nich dobro pociech.

Kasia Cichopek wyjeżdża. Co z dziećmi?

Wiadomo już, że najbliższe święta Bożego Narodzenia Kasia Cichopek spędzi bez dzieci. Razem z Maciejem Kurzajewskim zaplanowała wyjazd.

Kasia i Maciek planują wyjazd na Boże Narodzenie. Nie chcieli jeszcze ujawnić, gdzie tym razem polecą. Ale chcą, żeby to były bardzo romantyczne święta. Zawsze ciekawie jest je spędzić w innym kraju - powiedziała "Super Expressowi" znajoma pary.

W trakcie Bożego Narodzenia Adam i Helenka będą przebywać pod opieką Marcina Hakiela. Kasia Cichopek od momentu rozstania sprawuje pieczę nad dziećmi na zmianę z byłym mężem.

Zobacz także: Sceny jak z filmu akcji. Pirat drogowy nagrany na ulicach Wrocławia
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić