Kłopoty Elżbiety Jaworowicz. Musiała skorzystać z pomocy

47

Elżbieta Jaworowicz cieszy się niemałą popularnością. Jest bezsprzecznie jedną z najbardziej znanych gwiazd TVP. Teraz okazuje się, że gospodyni "Sprawy dla reportera" nabawiła się problemów zdrowotnych.

Kłopoty Elżbiety Jaworowicz. Musiała skorzystać z pomocy
Elżbieta Jaworowicz (akpa)

Elżbieta Jaworowicz od 1983 roku wciela się w rolę prowadzącej program "Sprawa dla reportera". 76-latka regularnie porusza bardzo istotne wątki. Chodzi m.in. o sprawy, w których jej goście potrzebują pomocy.

Teraz okazało się, że sama takiej pomocy potrzebuje. Wszystko za sprawą problemów zdrowotnych. Mają one związek z pracą Jaworowicz.

Legenda TVP od lat siada w ten sam sposób. Po prostu zakłada jedną nogę na drugą, by wyglądały na jeszcze dłuższe, niż są w rzeczywistości. Od takiego stylu siedzenia gwiazda może mieć spore problemy ze zdrowiem.

Elżbieta Jaworowicz trafiła w ręce specjalisty

Współpracownik Jaworowicz w rozmowie z Plotkiem ujawnił, że dziennikarka nabawiła się poważnych problemów z kręgosłupem. Ból był już tak duży, że musiała skorzystać z pomocy eksperta.

Elżbieta Jaworowicz musiała niedawno poddać się rehabilitacji. Z powodu siedzenia przez wiele godzin w charakterystycznej pozie miała pewne problemy ortopedyczne. Ale masaże i fizjoterapia pomogły. Trzeba wiedzieć, że nagrania do jej programu trwają bardzo długo. Nagrywane są trzy odcinki za jednym razem i trwa to nieraz cały dzień - powiedział Plotkowi pracownik TVP.

Ujawnił też, że dyskomfort regularnie doskwiera Jaworowicz. Dziennikarka stara się jednak zachowywać pełen profesjonalizm i umiejętnie ukrywa problemy ze zdrowiem.

Siedzenie tyle godzin w studiu telewizyjnym w jednej pozycji dla każdego byłoby męczące, ale pani Elżbieta daje radę. Każdemu bohaterowi poświęca dużo czasu, uwagi, jest bardzo empatyczna. Nie daje po sobie poznać, czy ją coś boli. Pełen profesjonalizm - podkreślił informator.
Zobacz także: Gwiazdy Jacka Kurskiego. Wylansował kilka nazwisk
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić