Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Koszmarna przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego. "Będzie ewidentny niedobór"

23
Podziel się:

Krzysztof Jackowski podzielił się najnowszą wizją. Jego fani znów usłyszeli niepokojące przewidywania. Tym razem bohaterem przepowiedni słynnego jasnowidza został premier Mateusz Morawiecki.

Koszmarna przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego. "Będzie ewidentny niedobór"
Krzysztof Jackowski (YouTube)

Krzysztof Jackowski cieszy się sporą popularnością. Nie brakuje osób, które śledzą jego transmisje na YouTube. Właśnie tam ostatnio podzielił się kolejnymi przewidywaniami dotyczącymi lata 2022.

Duży most i dzieje się coś wielkiego na moście. Duży, długi most. Czy most zablokowany przez ludzi? W dużym mieście, albo przy dużym mieście. Oznaczać to może jakieś protesty - powiedział Jackowski.

Podkreślił, że zamykane mają być granice. Jasnowidz przewiduje ponadto, że w niektórych państwach zaczną się masowe protesty.

Na zasadzie, że będą to protesty po to, żeby w stosunku do nich stworzyć prawo, które będzie prawem restrykcyjnym. Zachodzi więc pytanie, czy te protesty nie będą celowo wzmagane po to, żeby usprawiedliwić prawo, które powstanie przez te protesty. Jeżeli tak by było, to mamy do czynienia z dalszymi krokami ograniczania pewnych praw naszych. Jeszcze w tym roku czekają nas bardzo głębokie kryzysy. Będą braki wielu rzeczy, ja już to mówiłem - dodał.

Później spostrzegł, że czekają nas "ewidentne kryzysy". - Będzie ewidentny niedobór wielu rzeczy. To się może zacząć latem. Będą rozdawane jakieś rzeczy ludziom. Będą jakieś samochody przyjeżdżać i rozdawać - kontynuował.

To będzie akcja rządu. Może mieć to związek z wydarzeniami na świecie, które będą się działy. Też te zamknięcia granic raptowne. Sytuacja w Rosji i na Ukrainie, czyli chodzi o ten punkt przygraniczny, na początku zacznie się lekko uspokajać, po czym nastąpi zaostrzenie - zaznaczył jasnowidz.

Mateusz Morawiecki bohaterem wizji Jackowskiego

W przewidywaniach Jackowskiego pojawił się premier Mateusz Morawiecki. - W tej wizji kojarzy mi się Matusz Morawiecki. Jest lato, stoi gdzieś na ulicy jakieś i mówi o jakimś rozdawaniu. Będzie straszne napięcie, ale się nic nie będzie działo. A napięcie będzie takie, jakby się coś niesamowitego działo. I on coś białego trzyma w ręku. Mówi o czymś białym. Płócienne coś. Ja nie rozumiem, co to jest. Mówię to, co przychodzi do mnie - powiedział jasnowidz.

Będzie budowane napięcie nieadekwatne do sytuacji. To napięcie będzie spowodowane tym, że będą nam mówić, że coś się może za chwilę wielkiego wydarzyć i trzeba się ku temu przygotować. Dziwne. To będzie przygotowywane wszystko. To tak, jakbyśmy się przygotowywali do czegoś, co ma się wydarzyć. Będziemy ostrzegani przed tym. Na przykład: trzeba w szpitalach stworzyć dużo miejsca wolnego na ewentualność. Cały czas mam wrażenie, że to są tylko słowa. Dla nas to będzie nieakceptowalne, nie będziemy chcieli tego przyjąć - podkreślał Krzysztof Jackowski.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(23)
Czarymary
6 miesięcy temu
Wystarczy poczytać co się dzieje w Europie i popatrzeć co się dzieje w Polsce, nie trzeba być jasnowidzen
Bogdan
6 miesięcy temu
Kto mu płaci za te "czarne" wizje
Traktor
6 miesięcy temu
Mamy wiele smutnych i niepokojących informacji w wiadomościach, a dodatkowo jeszcze się taki "jasnowidz" odzywa. Jego wizję się średnio sprawdzają, i nie zdziwię się, jeśli wymyśla je na poczekaniu.
Stary
6 miesięcy temu
Admin! Gdzie mój wcześniejszy komentarz!? Co w nim takiego było, że go nie opublikowałeś? Krytyka grafomanów zabolała?
Stary
6 miesięcy temu
Po tym artykule pozostaje tylko czekać jak swoje trzy grosze na temat " ulubionego jasnowidza Polaków" w Antyradio wyskrobie niejaka Makówka....
Deriw
6 miesięcy temu
Fake news
Leon Leonik
6 miesięcy temu
Przecież ci co zamieszczają tego człowieka wiedzą że to lej woda może to most może to ludzie może to się wypełni może może przecież to Polacy uciekają do Bułgarii pustki w Polsce
Misza63
6 miesięcy temu
Dajcie już spokój temu hucpiarzowi. Niech zajmie się nim fachowy personel. Zaproponowano mu, aby w warunkach kontrolowanych dokonał swych wizji, po to, by określić, na ile ich sprawdzalność różni siè od losowej. On, jak wszyscy jego pobratymcy, stracił zainteresowanie wróżbami, gdyż stwierdził, iż w takich sytuacjach opuszcza go wizjonerstwo. Lepiej by było, gdybyście sięgnęli do doświadczeñń Randi'ego i wysłali całą tę ferajnę cudotwórców do kanalizacji. Wstyd, gdy coś takieg traktuje się poważnie. Wstyd i śmieszność
ja wiem
6 miesięcy temu
Morawiecki będzie stał na ulicy z czymś płóciennym białym.Ja wiem, to będzie worek ryżu bo za miskę nie będą chcieli już pracować.
M1306
6 miesięcy temu
Krzysztofie Jackowski ty masz najogromniejszą rację
Anonim
6 miesięcy temu
Panie "jasnowidzu", spóźnił się pan... Już niejaki Kononowicz (nie jest "jasnowidzem") przepowiadał, że niczego nie będzie.
Polak.
6 miesięcy temu
,,były,,oficer WSI zapewne ,były doradca Andrzeja Leppera coś tam wie albo raczej ma wizje jakie mu mówią że ma mieć . W jakim celu to już inna sprawa.
IPS
6 miesięcy temu
Żadna jego koszmarna wizja się nie spełniła a on zapowiada następne.Taśmowo.Nie zastanawia to was?
Jol
6 miesięcy temu
Dopiero co w tv mówiono,że trzeba zmniejszyć ilość łóżek w szpitalach.czyli nijak to się nie ma do przepowiedni.Putin straszy,ale nikogo nie napadnie,bo ma on sam za dużo do stracenia.chiny ,Korea puszcza go z dymem.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić