Koszmarny kataklizm uderzy w Polskę?! Porażająca wizja jasnowidza

110

Jasnowidz Wojciech Glanc podzielił się wizją dla Polski na 2024 rok. Jego słowa absolutnie nie napawają optymizmem. Profeta uważa, że w naszym kraju dojdzie do totalnej katastrofy.

Koszmarny kataklizm uderzy w Polskę?! Porażająca wizja jasnowidza
Wojciech Glanc (YouTube)

W sieci regularnie pojawiają się rozmaite przepowiednie. Najczęściej przeczuciami dzieli się Krzysztof Jackowski, który jest uznawany za najpopularniejszego polskiego jasnowidza.

Coraz większą popularność zdobywa jednak również Wojciech Glanc. Swego czasu zasłynął on jako brzuchomówca. Taką rolę pełnił w drugiej edycji "Big Brothera".

Ostatnio wygłosił on wizję na 2024 rok. Jego zapowiedź zdecydowanie nie jest optymistyczna. Wieszcz przeczuwa straszne rzeczy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zrównanie wieku emerytalnego. Polacy zabrali głos

Wojciech Glanc zapowiada. Taki będzie 2024 rok

Wojciech Glanc uważa, że w 2024 roku Polskę nawiedzą tajemnicze zjawiska atmosferyczne. - Miałem taką dziwną wizję, bo zobaczyłem rodzaj tornada - powiedział wieszcz, cytowany przez "Super Express".

Myślę, że jakieś potężne tornada mogą dotknąć również naszych okolic, czyli tam, gdzie najmniej się tego spodziewamy. Obawiam się właśnie, że doświadczenie tornada albo jakiejś potężnej burzy może spotkać okolice centralnej Polski. Boję się też zimy, która może zaskoczyć nas naprawdę dziwnym zjawiskiem. Czuję, jak gazety krzyczą, że nawiedziło nas zjawisko, które jeszcze nigdy nie wystąpiło i o którym nigdy jeszcze nie słyszeliśmy - dodał Glanc.

Oczywiście takie wynurzenia zawsze trzeba analizować z przymrużeniem oka. Nierzadko bywało przecież tak, że wizje jasnowidzów totalnie rozmijały się z rzeczywistością. Niekiedy jednak profeci mieli rację.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić