Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Kiedy się odbędzie? Kto wystąpi?

2

Powoli zbliża się Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej - Opole 2021. Kiedy dokładnie odbędzie się 58. odsłona tej imprezy? Porozumienie w tej sprawie zawarli już prezes TVP Jacek Kurski i prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski.

Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Kiedy się odbędzie? Kto wystąpi?
Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej - Opole 2020 (akpa)

Aktualnie Telewizja Polska prowadzi nabór do konkursu "Debiuty", który odbędzie się podczas 58. KFPP. Przesądzone jest już, że na festiwalu pojawi się Tomasz Bulzak, który był zwycięzcą wiosennej edycji "Szansy na sukces. Opole 2021". Na kolejne nazwiska trzeba poczekać.

Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej 2021. Nietypowy termin

Zazwyczaj wydarzenie było organizowane w czerwcu. Inne terminy obowiązywały jedynie w 2017 i 2020 roku. Poprzednia edycja została przełożona na pierwszy weekend września, co było spowodowane pandemią koronawirusa.

W tym roku będzie podobnie. Artyści zaprezentują się od 3 do 6 września. Porozumienie w tej sprawie zawarli już prezes Telewizji Polskiej SA Jacek Kurski i prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski.

Cztery festiwalowe dni zapowiadają się na pełne atrakcji. Szczegóły programu najważniejszego muzycznego wydarzenia w Polsce już wkrótce - podaje TVP Opole.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić