o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ESO
|

Krystyna Kołodziejczyk zostanie pochowana z mężem. To będzie podwójny pogrzeb

21
Podziel się

Krystyna Kołodziejczyk zmarła 13 września w jednym z warszawskich szpitali. Zaledwie dwa tygodnie temu zmarł jej mąż. Krystyna Janda poinformowała, że małżeństwo zostanie pochowane razem 28 września br.

Krystyna Kołodziejczyk zostanie pochowana z mężem. To będzie podwójny pogrzeb
Krystyna Kołodziejczyk. (PAP, Rafał Guz)
bESKYJzF

Krystyna Kołodziejczyk zmarła w wieku 82 lat. Popularna aktorka była absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi.

Odeszła nagle, tuż przed wypadkiem była jak zwykle na naszej premierze i jak zwykle, trzymając mnie za guzik, opowiadała mi żart za żartem, dowcip za dowcipem. Wydawała się szczęśliwa, bardzo zadowolona z życia, opowiadała o mężu, że już jest dobrze, że lepiej - napisała na Facebooku Krystyna Janda.
bESKYJzH

Krystyna Kołodziejczyk zmarła dwa tygodnie po śmierci męża, z którym przeżyła ponad 40 lat. Krystyna Janda w mediach społecznościowych zamieściła nekrolog aktorki, informując, że pogrzeb będzie podwójny. "We wtorek 28 września pogrzeb Kiksy – Krystyny Kołodziejczyk i Jej męża Wiesia".

Podobno, kiedy się pobierali, na ślub przyszedł pan Józef Szajna z grubym powrozem, obwiązał ich razem i powiedział – nigdy się nie rozstaniecie. Pogrzeb będzie podwójny. Kiksa upadła, straciła przytomność i nigdy jej nie odzyskała, umarła, nie wiedząc, że kilka dni po Jej wypadku umarł Jej mąż - czytamy we wpisie Jandy.

Widzowie kojarzą ją z takimi produkcjami jak: "Czterdziestolatek", "Kogel-mogel" czy "Czterej pancerni i pies". Pojawiła się także w: "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz", "Zmiennikach", "Domu", "Złotopolskich" oraz "Miodowych latach".

bESKYJzN

Krystyna Kołodziejczyk występowała także na deskach "Och-Teatru", który został założony przez Fundację Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury.

Zobacz także: Oni odeszli w 2021
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESKYJAi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(21)
Cyb
2 miesiące temu
Ostatnia prosta…
BB59
2 miesiące temu
Straszne wypociny nie wiadomo o co chodzi Wstyd trochę szczególnie jak się opisuje taka sytuację
Dziennikarstw...
2 miesiące temu
Umarl przed nia dwa tygodnie ale ona o tym nie wiedziala? Bez przesady to nie jest zagadka w stylu co bylo pierwsze jajko czy kura I mozna to ustalic?
bESKYJAj
Maddi
2 miesiące temu
Czy ktoś sprawdzał ten artykuł w redakcji jak można pomylić październik z wrześniem. Czy nie ma już korektora w redakcji????
Guciuk
2 miesiące temu
I bardzo dobrze postąpiła! Ja, jak trzasnę wam, to każę się spalić po największej taniości, w gotowalni trupów, a resztę tej śmiesznej zapomogi każę wydać na wódę, której będzie mógł się napić każdy, kto tylko pójdzie za słoikiem (zagrycha we własnym zakresie, żadnego karnawału nie będzie), w którym będzie część proszku, który po spopieleniu po mnie zostanie, który to pojemnik zostanie sprawnie wstawiony przez rodzinkę do pokoleniowej przechowalni trupów na pobliskim cmentarzu, żadnego nowego miejsca, żadnego betonowo-granitowego bunkra budować nie będę! Ja się w drewniany piórnik zapakować nie pozwolę i nie będę do jego przechowywania, budował na cmentarzu betonowej piwnicy! I książę w sutannie zarobi na tej imprezie, o tyle, dokładnie już wam podam teraz: 0,00 PLN.
Bolek.
2 miesiące temu
I rzeczywiście, na żądanie Jandy będą czekali do 28 października? To szczyt szczytów co Janda wyprawia, nawet w obliczu śmierci.
eda
2 miesiące temu
przecież to jest specjalnie, żeby zdenerwowani pseudo dziennikarstwem czytelnicy wchodzili i oglądali reklamy. dno dziennikarstwa
Gość
2 miesiące temu
Jestem dziennikarką ze stażem ponad trzydziestoletnim i tak mi wstyd, że teraz ktoś kto nie umie sklecić zdania, o jego logice nie mówiąc, może uprawiać ten zawód
Powikłania
2 miesiące temu
Równo się szczypili
Jan
2 miesiące temu
Jak strace prace to zostane dziennikarzem-pismakiem. Jak widac kazdy pisac moze...to kto umarl pierwszy, to ci zagadka...
...
2 miesiące temu
Ilość błędów w tym "artykule" powala. 10-latek by to lepiej skleił, i nie wprowadzał ludzi w błąd...
go,ścinnie
2 miesiące temu
poznałem ją , na promocji książki pani hanny bakuły
Ola
2 miesiące temu
Tego się nie da czytac!
bESKYJAb
Hela
2 miesiące temu
Rzeczpospolita babska. Ja ja pamiętam tam też jako jena z młodych Żołnierek. Była bardzo dobra w rolach komediowych. Męża nie znałam. Szkoda, bo w tym roku odeszło dużo wspaniałych ludzi kultury. Niech spoczywają spokojnie
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić