aktualizacja 

Kubicka ujawnia, na co choruje. Na nagraniu tonie we łzach

130

Niektóre gwiazdy utrzymują swoich fanów w przekonaniu, że prowadzą wręcz idealne życie. Inne otwarcie mówią o doświadczanych problemach zdrowotnych – do tego grona zalicza się Sandra Kubicka. Modelka opublikowała na Instagramie wstrząsające nagranie.

Kubicka ujawnia, na co choruje. Na nagraniu tonie we łzach
Sandra Kubicka jest jedną z nielicznych gwiazd, które otwarcie mówią o swoich problemach psychicznych (Instagram, sandrakubicka)

Sandra Kubicka postanowiła podzielić się z fanami refleksją na temat swoich problemów. Gwiazda opublikowała nagranie, na którym zestawiła ze sobą kilka materiałów – zostały one zarejestrowane zarówno w okresie, kiedy Kubicka cieszyła się dobrym samopoczuciem, jak i w chwilach kryzysu psychicznego.

Sandra Kubicka rozpłakała się. Ujawniła wstrząsający powód

Gwiazda wyjaśniła, że boryka się z atakami paniki. Do publikacji filmików zarejestrowanych w kryzysowych sytuacjach oraz opowiedzenia fanom o doświadczanych problemach psychicznych Kubicką skłonił komentarz jednej ze znajomych, wdzięcznej za głośne dzielenie się takimi przemyśleniami.

Ostatnio siedziałam w gronie znajomych, opowiadałam im o moich atakach paniki i usłyszałam "Sandra, to jest takie super, że mówisz o tym na głos, tak dużo ludzi się boi i również cierpi." Dlatego dzisiejszy post o tym, że nie zawsze u mnie jest kolorowo – napisała Kubicka na Instagramie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: #JestemWszechmocna. Wyjątkowy spot redakcji WP Kobieta

Sandra Kubicka poczuła się zainspirowana przez internautkę, która doświadcza podobnych problemów oraz dzieli się nimi publicznie. Gwiazda postanowiła pójść w jej ślady i także zaczęła nagrywać siebie samą w bardzo niekomfortowych momentach, np. płaczu czy ataku paniki. Przyznała, że wiele osób jest jej wdzięcznych za normalizowanie mówienia o problemach psychicznych.

Codziennie dostaje dziesiątki wiadomości od Was o tym, jaka jestem pozytywna w Waszych oczach i jaka sympatia mnie darzycie – dziękuje. (...) Dziś z perspektywy czasu i doświadczeń unikam ludzi i sytuacji, które zagłuszają mój spokój. Puszczam wolno relacje, które mi nie służą. Często walczę z tymi, którzy próbują mnie skrzywdzić, bo taki mam charakter, by się nie poddawać, ale jednak wiem, że lepiej jest po prostu odpuścić – dzieliła się z fanami przemyśleniami (Instagram).
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić