Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Kurdej-Szatan zdradziła zarobki aktorów. "Byłam wiecznie na minusie"

37

Kariera Barbary Kurdej-Szatan nabrała rozpędu gdy została główną bohaterką kampanii reklamowej popularnej sieci komórkowej. Wcześniej aktorka grała głównie w teatrze. I tam... ledwie wiązała koniec z końcem, o czym opowiedziała w jednym z wywiadów.

Kurdej-Szatan zdradziła zarobki aktorów. "Byłam wiecznie na minusie"
Barbara Kurdej-Szatan (AKPA, AKPA)

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najbardziej popularnych aktorek w Polsce. To oznacza, że na zarobki narzekać raczej nie powinna. Kampanie na Instagramie, gra w teatrze, serialach, filmach, reklamach i występy na przeróżnych eventach z pewnością dostarczają jej niemałych pieniędzy.

Ale nie zawsze tak było. Aktorka udzieliła ostatnio wywiadu "Plejadzie", w którym zdradziła, kiedy stała się prawdziwie niezależna finansowo.

To był pierwszy rok mojej kampanii reklamowej [popularnej sieci komórkowej -red.]. To były zdecydowanie większe pieniądze niż w teatrze - przyznała.

Gwiazda dodała, że zanim przyszło jej zagrać kultową blondynkę w reklamie, od czego jej kariera nabrała tempa, zdarzało jej się ledwo łączyć koniec z końcem. Kurdej-Szatan pracowała wówczas jedynie w teatrze.

Kiedy pracowałam w teatrze, byłam wiecznie na minusie. Miałam małą kartę kredytową, z której cały czas pobierałam, a potem musiałam oddawać, bo mi nie starczało - wyznała.

Obecnie takie problemy jej jednak nie dotyczą. To jednak nie oznacza, że szasta pieniędzmi. Aktorka powiedziała, że wszelkie kwestie finansów stara się uzgadniać z mężem.

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić