Magda Gessler z przytupem świętuje urodziny. Dwudniowa impreza restauratorki

20

Magda Gessler kończy w niedzielę 10 lipca 69 lat. Restauratorka świętuje urodziny z przytupem. Jak dowiadujemy się z jej konta na Instagramie, świętowanie rozpoczęło się już w sobotę.

Magda Gessler z przytupem świętuje urodziny. Dwudniowa impreza restauratorki
Magda Gessler z przytupem świętuje urodziny. Dwudniowa impreza restauratorki (AKPA)

Magda Gessler to królowa polskiego Instagrama. Obserwuje ją 1,2 mln użytkowników, którzy na bieżąco śledzą poczynania restauratorki. Gessler jest z fanami w stałym kontakcie i regularnie publikuje posty, które są szeroko komentowane. Nie bez przyczyny restauratorka została okrzyknięta jedną z "najbardziej wpływowych osobowości internetu" przez "Forbes".

Prowadząca "Kuchenne rewolucje" nie byłaby sobą, gdyby z przytupem nie świętowała urodzin. Przed gwiazdą dwa dni imprezy, świętowanie rozpoczęła bowiem już 9 lipca. Wieczorem w gronie innych sław zjadła kolację. Sieć zalały zdjęcia z urodzin.

Jednym z nich podzielił się jeden ze współpracowników Magdy Gessler, Amadeusz. "Dziś dwudniowe urodziny rozpoczyna Magda Gessler" - napisał pod filmikiem, na którym cała ekipa otacza solenizantkę i wszyscy tańczą.

Życzenia Magdzie Gessler złożyła też jej synowa. Żona Tadeusza Mullera opublikowała zdjęcie teściowej na Instagramie. Napisała, że życzy teściowej wszystkiego, co najlepsze. Dodała też kilka serduszek i napis mówiący o tym, że Gessler to "królowa". Gwiazda udostępniła tę fotografię na swoim profilu i podkreśliła ponownie:

Zaczynam... dwudniowe świętowanie urodzin - czytamy.

Magda Gessler po północy opublikowała również post z kolacji urodzinowej. Dodała krótki opis, w którym wyznała, że jest wzruszona i podziękowała dzieciom:

Moje urodziny 9/10… kolacja zdrowa... jak cały pobyt... dziękuję wszystkim za piękne życzenia, kocham was… Magda... Tadeusz, Lara jesteście wyjątkowi... wzruszyłam się mama/babcia/teściowa.

Wszystkiego najlepszego dla Magdy Gessler!

Zobacz także: Magda Gessler zapisuje kolejne karty swojej autobiografii: "Robiłam menu dla przeróżnych królowych"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić