Marta Manowska bez ogródek o bohaterach "Sanatorium miłości". Rusza nowy sezon

3

Marta Manowska jest prowadzącą "Sanatorium miłości" od początku istnienia programu. Gwiazda związana z TVP zapowiedziała najnowszą edycję show dla seniorów szukających drugiej połówki. Manowska otwarcie wypowiedziała się o bohaterach programu.

Marta Manowska bez ogródek o bohaterach "Sanatorium miłości". Rusza nowy sezon
Marta Manowska szczerze o uczestnikach "Sanatorium miłości" (AKPA, AKPA)

"Sanatorium miłości" to program, który na dobre rozgościł się w ramówce Telewizji Polskiej. Już 20 marca ruszy czwarta edycja formatu prowadzonego przez Martę Manowską. Gwiazda stacji zabrała głos na temat uczestników produkcji. Szczerze i bezpośrednio oceniła seniorów.

Nie od dziś wiadomo, że Manowska to specjalistka od programów poświęconych osobom starszym. Choć zaczynała od "Rolnik szuka żony", z czasem w jej ręce wpadło "Sanatorium miłości", a także "The Voice Senior". Gwiazda TVP nawiązuje relacje z uczestnikami i bacznie ich obserwuje.

"To zawsze taki moment dużego stresu, dużej ekscytacji, ale też jakiejś obawy i on w tym roku towarzyszył nam wszystkim" - zapowiedziała program "Sanatorium miłości" Marta Manowska. Czego się obawiała? Tego nie zdradziła, jednak bez ogródek opisała seniorów, którzy poszukują miłości w czwartej edycji programu.

Manowska zszokowana "klasą i inteligencją" uczestników "Sanatorium miłości"

Martę Manowską zdziwiła... klasa i inteligencja, którymi mogą się pochwalić uczestnicy najnowszej serii programu TVP.

Poziom, klasa, inteligencja, którą ze sobą przynoszą, jest szokująca i zaskakująca, bo jest tak wysoka. To jest przyjemność obcować z tą grupą.

Na koniec krótkiego spotu zapowiadającego program prowadząca dodała, że zadała uczestnikom pytanie o szczęście. Tego, co odpowiedzieli, również się nie spodziewała. Szczerość i prostota nowych bohaterów "Sanatorium miłości" dotknęły Manowską.

Dzisiaj każdego zapytałam "czy jesteś szczęśliwy?". Odpowiedź była "tak, jestem szczęśliwy". To było prawdziwe, proste, piękne i takie momenty nas dotykają i jeszcze wiele przed nami. Ta seria jest wyjątkowa pod względem energii. Ja jestem w tej grupie zakochana po uszy.
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić