Martyna Wojciechowska pokazała dom. Nie mieszka już z Przemkiem Kossakowskim

21

Związek Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego to już historia. Po rozstaniu z mężem słynna podróżniczka zabrała się za porządki w domu. O pomoc poprosiła internautów.

Martyna Wojciechowska pokazała dom. Nie mieszka już z Przemkiem Kossakowskim
Martyna Wojciechowska zabrała się za porządki w domu (akpa, Instagram)

Rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego to spora niespodzianka. Związek tej pary rozpadł się zaledwie kilka miesięcy po ślubie. Do tej pory zainteresowani nie ujawnili, co doprowadziło do takiej sytuacji.

Oczywiście Kossakowski i Wojciechowska nie mieszkają już razem. Martyna wyprowadziła się do nowego domu, co sprawiło, że podróżniczka wzięła się za porządek - głównie wśród książek.

Do nowego mieszkania dziennikarka przeprowadziła się z 13-letnią córką. W trakcie pielęgnowania domowej biblioteczki stwierdziły, że Marysia wyrosła już z wielu pozycji.

Nadal próbuję doprowadzić bibliotekę do porządku po przeprowadzce… Czas na dział dziecięcy! - przekazała Wojciechowska na Instagramie.

Martyna Wojciechowska chce drugiego życia dla książek

Wojciechowska nawet nie myśli, by wyrzucić książki do śmietnika. Poprosiła fanów o to, by podpowiedzieli jej, jak może je wykorzystać.

Marysia z niektórych książek wyrosła i chciałaby się nimi podzielić z innymi dziećmi. Jest też spory zapas płyt DVD i słuchowisk na CD. Znacie może jakąś sensowną fundację, instytucję/niedofinansowaną bibliotekę, którym przydałby się taki zapas? - zapytała.

Oczywiście internauci nie zawiedli. Niemal natychmiast zaczęli podsuwać różne propozycje.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić