Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Tak mieszka Martyna Wojciechowska. Nowy etap w życiu gwiazdy TVN

10
Podziel się

Martyna Wojciechowska nie jest zbyt wylewną osobą. Podróżniczka stara się utrzymywać ważne chwile z życia prywatnego w tajemnicy przed mediami. Tak było i tym razem, kiedy zdecydowała się na zmianę miejsca zamieszkania.

Tak mieszka Martyna Wojciechowska. Nowy etap w życiu gwiazdy TVN
Martyna Wojciechowska (Instagram, martyna.world)
bEUvicmZ

W weekend Martyna Wojciechowska przeprowadziła się do nowego mieszkania. Podczas zmiany lokum wspierała ją profesjonalna "organizerka", która pokazała na Instagramie fragment garderoby Wojciechowskiej. Ponadto wyjawiła, jak przebiegała współpraca z popularną podróżniczką.

Z ogromną radością zdradzam Wam wreszcie, kogo miałam przyjemność przeprowadzać w miniony weekend. To moja wymarzona współpraca, która zaczęła się od rozmowy telefonicznej o przeprowadzce, wieszakach welurowych i pojemnikach do przechowywania. Wierzcie lub nie, ale dopiero w połowie zorientowałam się, z kim rozmawiam - zaznaczyła Agnieszka, znana na Instagramie jako Architekt Porządku.
bEUvicnb

Na udostępnionej fotce możemy zauważyć, że w garderobie Wojciechowskiej króluje biel. Nie brakuje szafek, które zamontowano aż po sam sufit. Można tam zmieścić sporo ubrań.

Martyna Wojciechowska pamiętała o innych

Przy okazji przeprowadzki Martyna Wojciechowska postanowiła wspomóc potrzebujących. Pozbyła się zbędnych ubrań, które sprzeda i całkowity dochód przeznaczy na cele charytatywne.

bEUvicnh
Przed przeprowadzką zrobiłyśmy przegląd ubrań, aby w nowej garderobie nie organizować miejsca na niepotrzebne już rzeczy. Ubrania, które nie były już potrzebne, zostały wystawione na sprzedaż w @less_app z przeznaczeniem środków na cele charytatywne - przekazała Architekt Porządku.

Wspaniała garderoba jest jasnym sygnałem, że nowe mieszkanie Wojciechowskiej to prawdziwy raj. Z pewnością jest niemałe, bo podróżniczka przyzwyczaiła się do życia na większej przestrzeni - jej apartament na Żoliborzu miał 200 mkw. Martyna przeprowadziła się w tajemnicy przed mediami, ale dzięki "organizerce" wszystko wyszło na jaw.

bEUvicni
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUvicnC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(10)
taka prawda
8 miesięcy temu
Zachodząca i spadająca gwiazda
Slabe
8 miesięcy temu
Glupota kompletna.
Hihahe
8 miesięcy temu
Haha !! No to pozdrowisz ..lysego..
bEUvicnD
Wolny
8 miesięcy temu
Hej Martyna pozdrow Anke z Garwolina i jej meza ...
Kliient
8 miesięcy temu
Zachadzaca gwiazda
Georg
8 miesięcy temu
Gwiazda ?
Xxx
8 miesięcy temu
Czy p. wojciechowska mieszka w garderobie przykro
vivaroma
8 miesięcy temu
Ale obciach... Okazuje się, że w życiu prywatnym kobieta tak samo zupełnie nie ogarnięta, wynajmować kogoś do organizowania przeprowadzki i selekcjonowania ciuchów ? Przy okazji wyszła cała prawda o kręceniu jej sławetnych reportaży ze świata - gdzie naprawdę, to ona daje tylko twarz, a robotę w terenie i potem, robi ekipa 100 osobowa. Plastikowa makabra jakaś...
Zofia
8 miesięcy temu
Maleńka ta garderoba. A co słychać u córki Martyny ? Czy zaakceptowała nowego partnera mamy ?
aaaa
8 miesięcy temu
fascynujące, a ja mi firma plajtuje przez nasz nierząd i co z tego wynika?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić