Michał Wiśniewski otworzył się. Szczerze opowiedział o bankructwie

13

Niegdyś Michał Wiśniewski miał pieniędzy jak lodu. Mógł sobie pozwolić na inwestowanie w różne luksusy. W końcu jednak zbankrutował. Co do tego doprowadziło? Celebryta zdobył się na odważne wyznanie.

Michał Wiśniewski otworzył się. Szczerze opowiedział o bankructwie
Michał Wiśniewski szczerze o bankructwie (akpa)

Przez długi czas plotkowano, że Michał Wiśniewski stracił mnóstwo pieniędzy przez uzależnienie od hazardu. Gwiazdor stanowczo zdementował te spekulacje. W jednym z najnowszych wywiadów wskazał zupełnie inną przyczynę swoich problemów finansowych.

Większość pieniędzy straciłem przez fałszywych przyjaciół, ja ich nie przegrałem. Nie jestem profesjonalnym pokerzystą. Nie wrzuciłem nigdy w pokera pięciu złotych. Poker to pasja, ale bardzo często mówiło się, że ja przegrałem te pieniądze, ale nie, proszę państwa, gdybym przegrał, to bym zrobił z tego zdjęcia i relację. A tego nie ma - zaznaczył Wiśniewski w audycji "Dawno temu w telewizji".

Wiśniewski nie ukrywa, że po prostu popełniał błędy. Otwarcie wyznał, że nie potrafił zadbać o swoje finanse.

Sytuacja jest bardzo prosta. Jeśli zarobisz 40 mln, musisz odprowadzić od tego blisko 10 mln podatków. Gorzej, jeśli go odprowadzisz, a sam nie dbasz o finanse. Nie jestem pierwszą osobą, która sobie z tym nie poradziła. Lista nazwisk jest bardzo długa, z Michaelem Jacksonem na czele - mówił w rozmowie z Kamilem Bałukiem.

Michał Wiśniewski o bezsensownych wydatkach

Po upływie lat Michał Wiśniewski wie, że niektóre jego wydatki były zupełnie niepotrzebne.

Kupowało się bezsensownie samochody, samoloty, mieszkania, łódki. Całą masę pierdół, które dziecko z domu dziecka na oczy nie widziało. Fajnie sobie zbudować kościół na biegunie północnym, ale on się nie buduje sam, więc niczego nie żałuję - podsumował.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić