Miss Polski 2020 zamieniła koronę na mundur. Są zdjęcia z testu sprawności

106

Miss Polski 2020 wzięła udział w akcji promującej policję. Anna-Maria Jaromin zachęcała kobiety do wstąpienia w szeregi funkcjonariuszy. Pokonała nawet jeden z etapów rekrutacji.

Miss Polski 2020 zamieniła koronę na mundur. Są zdjęcia z testu sprawności
Miss Polski 2020 Anna-Maria Jaromin (Policja)

Śląska Policja przeprowadziła kampanię z wyjątkowym gościem. Wspólny projekt z mundurowymi zrealizowała aktualna Miss Polski. Anna-Maria Jaromin zamieniła swoją koronę i szarfę na policyjny mundur. Najpiękniejsza Polka zmierzyła się z testem sprawności fizycznej, będącym jednym z etapów rekrutacji do służby w Policji.

Anna-Maria Jaromin to rodowita Ślązaczka. 22-latka studiuje na kierunku "Bezpieczeństwo Wewnętrzne" o profilu psychokryminalistyka. Miss Polski podkreśla, że od zawsze jej wielkim marzeniem była służba w Policji Konnej, gdyż jest utytułowanym jeźdźcem. Mundurowi postanowili wyjść tym marzeniom naprzeciw oraz przy okazji zareklamować służbę w policji.

Anna-Maria Jaromin stawiła czoła niełatwemu zadaniu. 22-latka zmierzyła się z policyjnym testem sprawności fizycznej. Miss Polski 2020 zmierzyła się z wymagającym torem przeszkód. Sprawdziła się też na symulatorze strzelań, który był dla niej nowym doświadczeniem. Policjanci spełnili również marzenie najpiękniejszej Polki i dali jej możliwość spróbowania swoich sił w zawodzie policjantki konnej. Policjanci podkreślili, że w każdej z dziedzin wypadła świetnie.

Policja zaprasza kobiety

Funkcjonariusze zapraszają kobiety do pracy w policji. Przykład Anny-Marii Jaromin miał ich zdaniem pokazać, że służba dla wielu niezdecydowanych "może okazać się strzałem w dziesiątkę". Miss Polski 2020 przyznała, że "policja jest idealną formacją dla ludzi z pasją lub chęcią odkrycia jej w sobie". Mundurowi przekonują, że policję tworzą osoby wielu profesji z różnym wykształceniem.

Gdybym kiedyś kierowała się obawą o to, co ludzie pomyślą, nie byłabym dzisiaj w miejscu, w którym jestem. I choć droga do sukcesu nigdy nie jest prosta, to warto się z nią zmierzyć - przekonuje Miss Polski 2020.
Zobacz także: Ofiary COVID-19. "Jak wymarcie sporego miasta"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić