o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
SSŃ
|

Kwaśniewski o AstraZenece. Cięta riposta

389
Podziel się

Była para prezydencka, Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy, przeszli już zakażenie koronawirusem. Małżonkowie planują zaszczepić się przeciwko COVID-19 kiedy tylko będzie to możliwe. Jak zapowiadają, nie zamierzają wybrzydzać w kwestii marki szczepionki.

Kwaśniewski o AstraZenece. Cięta riposta
Aleksander Kwaśniewski o szczepionce (PAP, Leszek Szymański)
bDYXfneJ

Były prezydent w rozmowie z "Faktem" podkreślił swoją chęć zaszczepienia się przeciw COVID-19. Aleksander Kwaśniewski wraz z małżonką niedawno przechodzili zakażenie koronawirusem, teraz zatem przyjedzie im trochę poczekać na swoją kolej.

Aleksander Kwaśniewski o szczepieniu

Jesteśmy w tej chwili ozdrowieńcami. Wskazany jest dwumiesięczny odstęp po przebyciu choroby, a że z choroby wyszliśmy na początku marca, więc podejrzewam, że nasze szczepienie byłoby w maju - powiedział Faktowi były prezydent
bDYXfneL

Ze słów Aleksandra Kwaśniewskiego wynika, że nie miałby nic przeciwko przyjęciu szczepionki firmy AstraZeneca, mimo wiążących się z nią pewnych kontrowersji.

Nie ma co wybrzydzać, tylko należy się zaszczepić! To w skali światowej jedyny sposób, żebyśmy z Covidem wygrali - mówi w rozmowie z "Faktem"
bDYXfneR

AstraZeneca - kontrowersyjna szczepionka

Wiele europejskich krajów wstrzymało w ostatnim czasie szczepienia preparatem AstraZeneca. Pojawiły się podejrzenia, że wywołuje groźne skutki uboczne w postaci zakrzepicy.

Europejska Agencja Leków po testach zapewniła jednak, że nie ma dowodów na to, że szczepionka AstraZeneca jest niebezpieczna. Niedawno plan wstrzymania szczepień produktem brytyjsko-szwedzkiego koncernu ogłosiła Kanada.

Kanadyjski Komitet Doradczy ds. Szczepień zaleca, aby nie szczepiono AstraZenecą osób poniżej 55. roku życia. Kanadyjscy eksperci zwracają uwagę na rzadkie przypadki poważnych zakrzepów krwi, które mogą być wywołane szczepionką. C

bDYXfneS
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDYXfnfm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(389)
Donald
miesiąc temu
Olek tobie wystarczy szczepionka ,którą szczepisz się codziennie Finlandia 0,7
perła
miesiąc temu
on tak sie zna na szczepionkach jak jego pani na bezach
Masakrator
miesiąc temu
Niech się zaszczepi ja nie choruje jestem zdrowy mam swój system odpornosciowy. Nawet Królowa Angli nie zakłada nowych butów tylko służąca najpierw je musi rozchodzić ja tam zostawie szczepionkę do wyprubowania innym i dam wam szanse się poświęcać niech żyją Bohaterowie na przód ku chwale mnie papa pozdrawuam szczepcie się.
bDYXfnfn
PZPR
miesiąc temu
E tam ! Jedno i drugie w płynie.
!!!
miesiąc temu
Tez mi autorytet .
da5345
miesiąc temu
A KWAŚNY TO NIE WIE ŻE TAKIEJ MASKI UŻYWAĆ NIE MOŻNA!!! Chyba że o2 odkopało zdjęcie z przed roku.
beta.
miesiąc temu
Jaka szczepionka jest na zmutowanego Covida filipińskiego?
Mario
miesiąc temu
Zenek cos ty narobil
xfgnty
miesiąc temu
Taki niewybredny co do szczepionek, jak i do alkoholu, byleby procenty były :D
Amirant
miesiąc temu
Kwachu bujać to my was nie wy nas bo ty dobrze wiesz jaka szczepionką będziesz szczepiony że AstraZeneca nie tylko te twoje oświadczenie jest na pokaz jaki ty jesteś wspaniały. Jestem pewny że ty tą szczepionką nie dasz się zaszczepić ze strachu że możesz wyciągnąć kopyta.
Kanis
miesiąc temu
Tytuł (autorytet) uzyskujemy wówczas, kiedy nie tylko coś głosimy, ale przede wszystkim stosujemy się do głoszonych reguł. Dopiero, kiedy zaczynamy służyć innym nie z powodu chęci osiągnięcia czegoś dla siebie, ale z powodu potrzeby dzielenia się z kimś, stajemy się wolni, czyli zyskujemy zdolność oceny i dystansu. Szacunek określa nasz stosunek do kogoś. Świadczy o tym, że ktoś jest dla nas autorytetem, liczymy się z jego zdaniem. Brak szacunku, to brak akceptacji. Bez akceptacji działania nie odnoszą skutku.
MaRu
miesiąc temu
Jest mi obojętne, czy ludzie się szczepią i jaką szczepionką. Ich wybór. Do czego jednak doprowadzono,że ludzie nie mają zaufania w zasadzie do nikogo i do niczego?? Kiedyś mówiło się: "Jak w banku", a teraz banki dają kredyt we frankach szwajcarskich, których kredytobiorca nie zobaczy na oczy, a co dopiero do ręki. Eksperci twierdzili, że maski nie mają sensu, żeby za miesiąc, ludzie byli karani za brak maseczki. Naukowcy twierdzą, że prace nad szczepionką muszą trwać 5-10 lat, a po pół roku są gotowe szczepionki w różnych koncernach. Wniosek: Albo o pandemii wiedziano, zanim się zaczęła i szczepionki były testowane w 2010 roku albo obecne szczepienia, to eksperyment lub ogólnoświatowa akcja polityczna.
mymar
miesiąc temu
... Alkowi, to tylko POmoże... cykuta!!!
bDYXfnff
ala z podhala
miesiąc temu
w polsce ukrywają prawdziwe dane i podają takie, jakie im pasują, a ci pożal się boże specjaliści boją się o siebie, swoje posady i wygadują same "bezpieczne" komentarze
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić