Uciekła od sławy 7 lat temu. Jak dziś wygląda Cameron Diaz?

97

Jedna z najbardziej kultowych współczesnych aktorek. Mimo że od lat nie postawiła stopy na planie filmowym, każdy, kto usłyszy jej nazwisko, od razu wie, o kogo chodzi. Co dziś porabia Cameron Diaz? Ma na koncie nie tylko udane role, ale i... książki.

Uciekła od sławy 7 lat temu. Jak dziś wygląda Cameron Diaz?
Cameron Diaz jest jedną z najjaśniejszych gwiazd Hollywood. Czym dzisiaj zajmuje się uwielbiana aktorka? (Ron Galella, Ltd./Ron Galella Collection) (Getty Images)

Ostatni raz fani filmów mieli okazję podziwiać talent Cameron Diaz w 2014 roku. Aktorka wystąpiła wówczas w aż dwóch – "Annie" (reż. Will Gluck) oraz "Sekstaśma" (reż. Jake Kasdan). Następnie Diaz najwyraźniej postanowiła zrobić sobie przerwę, ponieważ próżno szukać jej nazwiska na listach obsady w nowszych produkcjach.

Cameron Diaz dziś. Co porabia gwiazda filmu "Sposób na blondynkę"?

Mimo że Cameron Diaz na razie nie występuje w nowych filmach, wcale nie spoczywa na laurach. Jeszcze w 2015 roku zdecydowała się na występ w telewizyjnym show "Yo Gabba Gabba!", a już rok później ukazała się jej książka – "The Longevity Book" (ang. "Księga długowieczności").

W "The Longevity Book" Cameron Diaz dzieli się z czytelnikami swoimi sposobami na powstrzymanie skutków upływu czasu. To nie pierwszy raz, gdy aktorka publikuje książkę na temat zdrowia i dbania o siebie – w 2013 roku do rąk czytelników trafiła "The Body Book" (ang. księga ciała), która szybko stała się bestsellerem "The New York Times".

Nie ma wątpliwości, że Cameron Diaz jest najlepszym źródłem rad na temat utrzymywania dobrej kondycji. Mimo że pod koniec sierpnia aktorka skończy 49 lat, czas obchodzi się z nią wyjątkowo łaskawie. Wciąż zachwyca nie tylko talentem i osobowością, lecz także niezwykłą urodą.

Czy jeszcze będziemy mieli okazję zobaczyć Cameron Diaz w nowej produkcji? To wie tylko sama Diaz, która na razie nie musi martwić się o pieniądze – przez lata pozostawała jedną z najlepiej zarabiających aktorek i najbardziej wpływowych postaci show-biznesu.

Zobacz także: Zobacz też: Małgorzata Rozenek i jej życie przed karierą w mediach
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić