Patrycja Ceglińska-Włodarczyk
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk| 

Nie żyje Rafał Szulc. Raper miał 33 lata

43

Rafał Szulc znany był fanom rapu pod pseudonimem Raca. Z informacji przekazanych przez portal Glamrap.pl oraz od innych raperów wynika, że muzyk popełnił samobójstwo.

Rafał Szulc "Raca" nie żyje
Rafał Szulc "Raca" nie żyje (youtube.com)

Rafał Szulc miał 33 lata i pochodził ze Szczecina. Ostatnie lata spędził w Olecku. Portal Glamrap.pl nazywa go "reprezentantem północnej sceny". Z informacji portalu wynika, że muzyk zmarł 17 lipca. 19 lipca w Kaplicy Pogrzebowej N.M.P. Królowej Polski w Olecku odbyło się wystawienie trumny z ciałem. W sobotę, 20 lipca, rodzina pożegnała Szulca w czasie pogrzebu.

Zobacz także: ZOBACZ: Bonus RPK prawomocnie skazany! "Przegrałem, ale będę się odwoływał"

Śmierć Racy odbiła się szerokim echem w środowisku raperskim. Artysta Bambo The Smuggler pożegnał kolegę na swoim profilu na Facebooku. Umieścił wymowny wpis.

- Spoczywaj w pokoju Rafał ! Zostałem ostatnim przedstawicielem północnej Polski...

Bambo The Smuggler poinformował redakcję glamrap.pl, że Raca najprawodpodobniej popełnił samobójstwo.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Rafał Szulc urodził się w Szczecinie 31 sierpnia 1986 r. Debiutował featuringami na płytach Promagiel – Rapexpol S.A. (bit: Stona) i EP’ce Tuns na bitach Flamastra. Współpracował m.in. z Fokusem, Tym Typem Mesem. W 2017 roku raper zapowiedział następcę krążka „PLN” z 2013. Niestety, krążek ten nie ujrzy już światła dziennego.

Rodzinie i bliskim składamy szczere wyrazy współczucia.

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić