Nieruchomości gwiazdy w USA. Tyle domów za oceanem ma Beata Kozidrak

197

Beata Kozidrak to jedna z najsłynniejszych polskich wokalistek. Ostatnio liderka Bajmu przyciągnęła nie muzyką, a pijackim rajdem po ulicach Warszawy. To nie koniec problemów Beaty Kozidrak. Piosenkarka nie może wjechać na teren Stanów Zjednoczonych? Ma tam dwie nieruchomości.

Nieruchomości gwiazdy w USA. Tyle domów za oceanem ma Beata Kozidrak
Beata Kozidrak w DDTVN, fot. AKPA (AKPA, Norbert Nieznanicki)

Beata Kozidrak nie ma ostatnio dobrej passy. Rok temu została zatrzymana przez policję. Gwiazda była pod wpływem alkoholu, co wywołało ogólnopolski skandal. W wydychanym powietrzu miała aż dwa promile, za co sąd postanowił ją ukarać.

Kozidrak otrzymała 200 stawek dziennych w wysokości 250 zł każda. Oprócz tego przez pięć lat nie może prowadzić pojazdów mechanicznych. Ma też zapłacić 20 tys. zł świadczenia na Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Okazuje się, że to nie koniec złej passy liderki Bajmu.

Przez problemy z prawem najprawdopodobniej Beata Kozidrak nie może dostać się do Stanów Zjednoczonych. Wokalistka często grała tam koncerty dla Polonii, a oprócz tego posiada w USA dwie nieruchomości. Wiele wskazuje na to, że szybko ich nie odwiedzi.

Nie chcą wpuścić Kozidrak do USA?

Niedawno zespół Bajm musiał odwołać dwa koncerty zaplanowane w Stanach Zjednoczonych. Zespół wraz z Kozidrak miał zagrać w Chicago i Nowym Jorku, a pierwszy koncert zaplanowano na 20 sierpnia.

Mimo największych chęci i starań organizatorów nasza wizyta w Stanach Zjednoczonych musiała zostać przeniesiona. Stało się to z powodów niezależnych od nas i organizatorów festiwalu Polonaise. Bardzo nam przykro, ale zobaczymy się w innym terminie - brzmiała treść oświadczenia wydanego w sierpniu przez zespół Bajm.

Czy przez problemy z prawem w Polsce Beata Kozidrak nie została wpuszczona do USA? Zdaniem prawnika, jest to możliwe. - Prawomocny wyrok skazujący może być powodem nieuzyskania pozwolenia i niewpuszczenia na teren USA - powiedział adwokat Dawid Suszyński w rozmowie z serwisem i.pl.

Służby imigracyjne USA badają przeszłość osób, chcących wjechać do tego kraju. Każda osoba, która w swoim dorobku posiada prawomocny wyrok skazujący za przestępstwo, powinna poinformować o takim wyroku.

Beata Kozidrak jest właścicielką kilku nieruchomości poza granicami kraju. Jak donoszą media, posiada dom w hiszpańskiej Marbelli, a także na Florydzie w USA oraz w RPA.

Zobacz także: Kozidrak z klasą potyka się o własne nogi
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić