Eliza Deniszczuk| 
aktualizacja 

Niesamowita metamorfoza Aleksandry Nizio. Zwyciężczyni "The Voice" znów rzuciła wszystkich na kolana

6
1/4

Wielkie zmiany

Wielkie zmiany
(Facebook.com)
0
0

Gdy w 2014 roku Aleksandra Nizio została wybrana najlepszym głosem w Polsce, była porównywana do polskiej Adele. Dziewczyna kazała wszystkim czekać na siebie i swój talent, gdyż dopiero po 4 lat wydała swój autorski utwór. Powraca w nowym stylu i to z nową figurą, o 33 kg lżejszą! Dziś nie przypomina tej samej dziewczyny z programu "The Voice of Poland". Zobaczcie sami!

2/4

Miała być polską Adele

0
0

Talent Aleksandry Nizio odkryła w 2014r. Justyna Steczkowska. Młoda dziewczyna o pełniejszych kształtach, oczerowała publiczność barwą swojego głosu. Jej wykonanie utworu Patrycji Markowskiej "Dzień za dniem" ma na YouTube prawie dwa miliony wyświetleń i nadal jest komentowana. Właśnie ta piosenka otworzyła jej drogę do programu i oczarowała publiczność. Ola długo po zwycięstwie w programie kazała czekać na swój autorski projekt muzyczny.

Przypomnijcie sobie jedno z jej wykonań w programie:

3/4

Powrót w doskonałej formie

0
0

19 stycznia Ola zaprezentowała teledysk do swojego pierwszego utworu, zatytułowanego "Kuloodporna". Tekst opowiada o byciu sobą i dążeniu do zakładanych planów, obraz ten świetnie współgra z metamorfozą, którą przeszła Nizio. Co dziewczyna sądzi o swojej przemianie?

4/4

Dumna ze swoich osiągnięć

0
0

Zwyciężczyni „The Voice of Poland” przeszła dwie metamorfozy, zarówno muzyczną, jak i wizualną, ale to ta druga wzbudziła największe poruszenie. Na swoim profilu na Instagramie pokazała porównanie swojego wyglądu, które dokonale pokazuje, jaką droge przeszła, by pozbyć się nadmiernych kilogramów: - Jestem motywacją dla samej siebie. Każdemu tego życzę. - napisała pod zdjęciem, które fani komentują z zachwytem.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić